Allahindlus! -5%

MÜÜDUD- Eripakkumine Talveaed Rondon 8m (50m2)- Täiskomplekt koos klaasidega

20 950.00  19 995.00 

Laost otsas

Tootekood: 879-1-1 Kategooriad: ,

See valmis komplekt müüdi juba ära aga saame teha samasuguse Sulle tellimise peale

Tegemist on väga eksklusiivse ja avara talveaiaga

Talveaed on eriprojektina toodetud Belgia tehases tugevatest alumiiniumprofiilidest. Erinevalt väiksematest 4m ja 5m läbimõõduga mudelitest on siin kasutatud oluliselt tugevamaid profiile ning diagonaale. Kõik on toodetud vastavalt tugevusarvutustele.

Lisatud on fotod kui talveaia katuseosa pandi tehases kontrollimiseks ja ülevaatamaiseks kokku enne pakkimist. Fotodelt on näha konstruktsiooni profiilid ja detailid. Peab muidugi arvestama, et nendel piltidel on ainult katuseosa ilma seinteta ja looduses näeb ta proportsioonilt välja veidi erinev.

Kuna see on eritellimuse mudel, siis ei ole veel näidata pilte kokkupandult looduses aga lähitulevikus saame ka neid pakkuda. Aja jooksul lisame siia kategooriasse teisigi eritellimusena tehtud talveaedu ja põnevaid erilahendusi. Vahel ei oska isegi tahta kui pole midagi sarnast enne näinud.

NB See konkreetne talveaed on juba valmis toodetud ja pakitud ning saab kohe tarnida

Soovi korral saab osta ka järelmaksuga

Talveaia mõõdud

Talveaed Rondon 8m on 12-tahuline ilus mudel. Läbimõõt on 800 cm. Talveaia pindala on 50m2.

Talveaed on kõrge ja avar. Külgseina kõrgus alusraamist kuni räästani on 215cm. Katuseharja kõrgus on 387 cm.

Kogu talveaia räästas on koos korraliku laia vihmaveerenniga ning 6 vihmaveeotruga (alum toru läbimõõduga 50mm).

Uks ja aknad

Talveaed Rondon 8m on lukustatava lükanduksega (70 x 195 cm) ja 6 suure ventilatsiooni aknaga seintel (70 x 82 cm). Suured seinaaknad tagavad hea õhuvahetuse.

Polükarbonaat ja klaas

Talveaia saad osta alumiiniumkonstruktsiooni komplektina. Koos kõikide jubinatega kokkupanemiseks ja isegi klaaside silikoonkummist tihendid raamile. Sellisel juhul saad kaasa mõõtude tabeli ja saad katuseplaadid ja seinaklaasid ise tellida.

Aga mugavama variandina saad osta juba täiskomplekitna koos täpselt valmislõigatud 8mm kirka polükarbonaadi plaatide komplektiga katusele ning 4mm karastatud klaasi komplektiga seintele. Mõlemad variandid on võimalikud.

Alusraam

Tugev alumiiniumist vundamendi alusraam annab talveaiale suurema stabiilsuse ning teeb kokkupanemise hulga lihtsamaks. Alusraam on tugevast karpprofiilist. Alusraami saab kinnitada otse betoonile või kiviparkettalusele või paigaldada postvundamendina. Alusraam on komplektis.

RAL värvitud raam

Vaikimisi on kasvuhoone raam matt-alumiiniumi tooni kuid kasvuhoone saab tellida ka pulbervärvitult RAL toonides (9010, 6005, 6009, 7016, 1013, 3004, 3011, 9005, 6013 ja 1019).

Küsi pakkumist värvimisele!

Kasuta aastalõpu sooduskampaaniat ja hangi omale eksklusiivne talveaed. Midagi sellist mida naabril ei ole.

NB Vajadusel saame anda täpsed juhised vundamendi või kiviparkettaluse tegemiseks nii, et hiljem oleks väga lihtne kogu komplekt sinna alusele paigaldada.

avaleht algus Euro-Serre

 

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: