Allahindlus! -25%

-25% Flutter Butter Stardikas: linnusöögimaja+ 1 söögisegu purk

16.99 

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laost otsas

Flutter Butter Station on täiesti uut tüüpi linnusöögimaja. Kõrge toiteväärtusega söögisegu asub kiiresti vahetatavas klaaspurgis. Sobib suurepäraselt kõikidele metsa- ja aialindudele.

Suurepärane fookuskese sinu aias. Ilusa kujundusega ja praktiline söögisegu söötja meelitab sinu aeda palju põnevaid linde. Söögimaja korpus on tugevast ja ilmastikukindlast polükarbonaadist, mis hoiab söögisegu kuivana iga ilmaga.

Flutter Butter linnusöögimaja saad riputada mugavalt ketiga oksale aga võid kinnitada ka otse maja seinale. Seinale kinnitatav osa on hingedel nii, et söödapurgi vahetamiseks saad katteraami kenasti üles keerata. Söögisegu saad vahetada mugavalt ja ilma käsi rasvaseks tegemata.

Linnusöögimajal on ka eemaldatav istumisõrs lindudele. Nii saavad linnud istuda söömise ajal igas suunas ja mitmekaupa korraga.

Võib olla on asi maitses aga võib olla lõhnas aga linnud tulevad selle linnusöögimaja ja söögisegu peale kohale päris kaugelt. See proteiini- ja kaloririkas söögisegu annab lindudele kiire energialaengu, mida neil pikal talvel väga vaja läheb.

Komplektis on 1 söögimaja ja 1 söögisegu purk 330g neto

algus

 

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: