Kasvatuse konteiner Maxitom 16L+2L veemahuti ja raamiga

32.50 

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laost otsas

Taimede 16 liitrise mullamahuga kasvukonteiner. Konteineri all on 2 liitrine kastmisveemahuti, kust taimed saavad juurtega ise sobivas koguses vett võtta. Ideaalne tomatite kasvatamiseks.

See on spetsiaalselt Sulle loodud kasvukonteiner, kui tahad kasvatada omale tomateid, kurke, herneid, ubasid ja teisi vilju ilma porise peenra peal möllamata. Konteiner on ilus ja puhas ning alusnõu tagab puhtuse ka veranda põrandal. Konteiner sobib ühtmoodi hästi aeda, terrassile ja kasvuhoonesse.

Kasvukonteiner sobib suurepäraselt nii tomatite, kurkide, paprika kui ubade, herneste ja lillherneste kasvatamiseks. Tegelikult ükskõik mille kasvatamiseks aga eriti mugav on seal kasvatada kõrgeid taimi mis vajavad toestamist.

Konteineri suur pluss, lisaks automaatsele kastmisele on tema mobiilsus ehk ära kasvanud taimedega konteineri saad kiiresti lükata esiplaanilt ära ja asendada teisega. Kui herned on valmis ja söödud lükkad tema asemele verandal esiplaanile näiteks paprikate, tsillide või tomatitega konteineri.

See on nagu kompaktne peenar koos automaatse kastmisega. Peenar puhtust armastavale ja liikuvale kaasaegsele perenaisele. Võid rahulikult puhkusele sõita ja sinu taimed saavad vahepeal kenasti hakkama.

Peamised omadused

  • Mõõtmed: 25 x 25 cm ja toeraamiga kõrgus 150cm
  • Konteineri pinnase osa maht 16L
  • Kastmisosa veemahuti osa maht 2L
  • Taimede toeraami kõrgus on 150cm
  • Väga lihtne kokku panna ja kasutusele võtta
  • Kaal 1,19 kg

avaleht algus lisavarustus tarvikud

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: