Allahindlus! -11%

Mängumaja Loft 500 punane

1 099.00 

Tootekood: 50.05.23.00 Kategooriad: ,

Seedripuust mängumaja Loft 500 – punane

Mõõdud: hoone ilma lisadeta ja jalgadeta: 135 x 149 x kõrgus 159cm; kogu kompleks kokku: 190 x 329 x kõrgus 253cm

Rõduga hoone 94cm kõrgusel platvormil, käsipuu ja trepp,hoone all liivakast ja liurada 900

Loft 500 on naturaalsest seedripuust mängumaja. Mängumaja seisab eriti kõrgel platvormil, tal on kõrvalhoone pikendus ning pikk liurada. Tänu eriti kõrgetele jalgadele on mängumaja all olevas liivakastis mugav mängida igas vanuses lastel. Roni mööda redelit ja lase alla lahedalt liurajalt.

Kokkupanemine on lihtne kuna kõik elemendid on täpselt ettevalmistatud. Tüüpiliselt on Loft 500 mängumaja lahedas skandinaavia stiilis ilusate valgete aknaraamidega.

See on mängumaja mis peaks kindlasti sinu aias lastel olema.

Kõik mängumajad on valmistatud FSC® seedripuust (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Puit ei anna pinde ja on looduslikult ilmastikukindel. Puitu pole vaja enam täiendavalt värviga töödelda

Mängumajale saad lisada erinevaid tarvikuid ja lisasid. Olgu näiteks lillekastid akna alla, linnumaja või pinkide ja laudade komplektid. Kujuta ette seda põnevat mängumaja mere või järve kaldal liiva sees, kust saab otse vette hüpata või siis keset linna aeda koos liivakastiga.

Soovime parimaid mänguelamusi!

 

Children will not have a dull moment in the EXIT Loft 500 wooden playhouse produced in a red colour. This wooden playhouse stands on legs and is extra raised, so children can play in the sandbox under the playhouse. Climb on the stairs and slide down through the cool slide. The playhouse is easy to assemble due to its prefabricated parts. Typical for the EXIT Loft 500 wooden playhouse is the sleek Scandinavian design with beatiful white window frames. This EXIT Toys playhouse with slide and sandbox is definitely a product to have in your garden!

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: