Allahindlus! -25%

Mudelrong My World- “ICE 3″ Stardikomplekt

89.99 

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laost otsas

Mudelrong sobib suurepäraselt nutikust arendavaks mänguasjaks alates 3. eluaastast

Täiskiirusel läbi lastetoa! Sa annad signaali ja ICE kiirrong hakkab liikuma. Täpselt sõiduplaani järgi hakkab rong Sinu lapse toas liikuma. Vajuta mugaval Märklini juhtpuldil nuppu ja rong annab hoiatussignaali- et igaüks teaks, et rong tuleb. Sobib alates 3. eluaastast alates.

Prototüüp: Kaheosaline LINT reisirong

Mudel: Mudelrongi mootor on akutoitel ning vagunid on ühendatud magnetühendustega. Aku laadimiseks on komplektis kaasas laadimisjuhe. Rongil on palju põnevaid mängimisvõimalusi. Näiteks avatav katus ja sisu. Kõik elektrilised osad nagu mootor ja elektroonika on laste eest turvaliselt peidetud.

Rongil on 3 kiirusreziimi edasi ja tagasi, 3 helifunktsiooni ja topel sõidutuled. Rongi juhitakse Märklini infrapuna puldiga. Juhtimispult on disainitud lapse käe järgi sobivaks. Kaasa ka postidel seisva kõrgraudtee klotsid. Rongi pikkus on 63 cm

Komplekti kuulub: The set has 11 sections of curved plastic track (R1), 7 sections of straight plastic track (length 171.7 mm), 5 sections of straight plastic track (length 188.3 mm), 2 sections of curved plastic track (turnout curve), 1 left turnout, 1 right turnout, and an easy-to-use wireless Märklin Power Control Stick. A manual grade crossing, an automobile model, and 4 AA and 2 AAA batteries are included with this set. The train can be operated in 2 different frequencies so another battery-powered train can be operated with this set at the same time. Expand this set with the 23300 Plastic Track Extension Set.

Peamised omadused

  • Tänu mugavale juhtpuldile on juhtimine lastele kerge
  • Kiire laadimine läbi USB kaabli
  • Eemaldatav katus ja palju muid üllatusi
  • Väga realistlik ja loomutruu disain
  • Erinevad valguse ja heliefektid

algus

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: