Allahindlus! -15%

-15% Kasvuhoone lamp -Sirius X400 Naatriumkõrgsurvevalgusti 400 W

323.50  274.95 

Postitus 5-7 tööpäeva jooksul

Laost otsas

Tootekood: SX 400 Kategooriad: ,

Täiuslik valgusjaotus ! Läbi aegade populaarseim kasvuhoone valgusti nii profi kasvatajatele kui hobiaednikele. Saksas valmistatud väga tugeva konstruktsiooniga profivalgusti.

Naatrumkõrgsurve lambid on taimede seisukohast parimad kasvatuslambid, kuna annavad väga hea täisspektri valguse. Samas on nad väga säästlikud kasutada kuna 400W võimsuse kohta annavad nad äärmiselt suure valgusvõimsuse.

Naatriumkõrgsurvevalgusti annab taimedele sobivamat spektriosa valgust kui teised lambi tüübid, seega saab ühest lambist vajaliku valgusenergia nii taimede ettekasvatamiseks kui ka õitsemiseks. Pole vaja mitut tüüpi lampe taimede erinevate kasvatamise etappide jaoks. Sobib suurepäraselt kogu taimede elutsüklile alates idandamisest kuni saagikoristuseni. Ja seda kõike väiksema elektrienergiakulu juures kui teistel lambitüüpidel.

Tänu suurele võimsusele sobib suurepäraselt kasvuhoonetes kasutamiseks. Ühest lambist piisab kuni 20 m² kasvuhoone valgustamiseks. Seega keskmise suurusega hobikasvuhoonele piisaks ainult ühest lambist.

Sirius X400 taimelamp aitab väga energiasäästlikult katta talvekuudel esinevat suurt valguse defitsiiti.

Sirius X400 lamp on CE testitud ja komplektis on nii reflektoriga lamp ise koos juhtmega, pirn ja lakke riputamiseks mõeldud ketid

Peamised omadused

  • Valgusjõud 1,3m kõrguselt on 55 000 Luumenit
  • Täielik valgusspekter
  • Tasakaalustatud valguselement- sobib nii kasvu- kui õitsemise ajal
  • Lambi võimsus on 400W
  • Normaalne põlemisaeg umbes 14 000 tundi
  • Mõõdud 12,5 x 56,5 x 25 cm
  • Kaal ca 10 kg

Kasutamise soovitus:

Kaugusega taimedest 130cm on tõhus valgustusala 200cm x 330cm ehk ca 7 m2. Üldvalgustamisel ei pea valgustugevus nii suur olema aga seemikute ettekasvatamisel võib valgusvajadus jälle suurem olla.

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: