Allahindlus! -17%

Suur Blumat automaatkastmissüsteem 40 anduriga ja veekraani ühendusega

239.80  199.90 

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Suur Blumat automaatkastmissüsteem keskmisele kasvuhoonele või lillepeenrale

Suurepärane lahendus kasvuhoonele, terassile, rõdukastidele ja lillepeenrale

Suur Blumat automaatkastmissüsteem komplekti hind eraldi ostes on 293,79 EUR, komplektina 239,80 EUR ja hetkel sooduskampaania raames ainult 199,90 EUR

Kastmissüsteem 8-15 m² kasvuhoonele või 15 m peenrale.

Suur Blumat automaatkastmissüsteem komplekt sisaldab: 15m voolikut, 40 keraamilist andurit, veekraani ühenduse koos surveühtlustajaga ning vajalikud ühendusdetailid. Kõige vajalikuga koheseks kasutamiseks.

Mõned praktilised põhjused Blumati keraamiliste anduritega automaatkastmissüsteemi kasutamiseks:

  1. Hoiad kokku vett ja oma aega;
  2. Taimed saavad alati õige koguse vett, kuna iga andur määrab niiskustaseme eraldi igale taimele;
  3. Tilkkastmine tagav ühtlase niiskuse;
  4. Kergesti reguleeritav;
  5. Komplekti võib laiendada kuni 500 tilkkastmispunktini ühe vooliku pealt;
  6. Töötab ilma elektrita;
  7. Vett võtab kas veekraanist või mahutist;
  8. Väga lihtne paigaldada;
  9. Keraamiline andur reageerib pinnase niiskusele ning reguleerib kastmisvee hulka vastavalt konkreetse taime vajadusele ning hetke temperatuuri tingimustele;
  10. Hooldevaba;

Suur Blumat automaatkastmissüsteem- Miks on olemas eri suurusega kastmisandureid?

Erinevatele taimedele ja erineva suurusega kasvunõude jaoks on erinevad keraamilised andurid. Näiteks tomatitele, paprikatele ja kurkidele, mis kasvavad kasvuhoones pinnases või kasvukotis või ämbris sobivad standardmõõduga keraamilised andurid hästi. Seda sellepärast, et nende taimede juured on peamiselt pindmised ja ei tungi väga sügavale ning kasvukotid ja konteinerid neile ongi tavaliselt üsna madalad.

Kui te tahate aga paigaldada Suur Blumat automaatkastmissüsteem sügavate juurtega taimedele pinnases või suuremate juurtega taimedele kasvukonteinerisse, siis peaks kasutama pikema jalaga keraamilisi andureid Maxi. Põhjus on lihtne. Kasvupoti või taimekonteineri pealmine mullakiht kuivab päikese käes üsna kiiresti aga poti sügavuses on tegelikult vett veel üsna palju. Lühikese anduri puhul teeb nüüd keraamiline andur veidi ennatliku järelduse kui mõõdab mulla pealmist kihti, mis on kuiv ja alustab kastmist. Tulemuseks võib kergesti olla ülekastmine – pealmine pinnase kiht on parajalt niiske aga alumised mullakihid ei saa kunagi piisavalt õhku ja kannatavad liigniiskuse käes. Kasuta õiges kohas õigeid keraamilisi andureid ja kasvutulemused lausa üllatavad Sind.

avaleht algus lisavarustus kastmine

 

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: