Partnerid ja lingid

Kasvuhoone alased koostööpartnerid ja teemaga seotud lingid

Kasvuhoone kasutamine ja taimede kasvatamine on paljude teiste looduslähedaste ja ökoteemadega tihedalt seotud. Kasvuhooneid kasutavad värskete vitamiinide kasvatamiseks nii eraisikud kui suured aiandid. Kasvuhoone suurused on erinevad ja kasvatatavad taimede kogused on erinevad aga põhimõte jääb ikka samaks.

Värskete tomatite, kurkide ja teiste vitamiinirikaste taimede ning ürtide kasvatamine on igal juhul roheline eluviis ehk öko. Kui ostate värsked juurikad ja muu rohelise turult, siis on see ka juba suur samm rohelise eluviisi poole, kuna väldite pakendatud ja säilitaud toitu. Järgmine samm on aga lemmikud köögiviljad oma kasvuhoones kasvatada. Olgu selleks siis väike kilekapp korteri rõdul või korralik kasvuhoone oma aias, kus suvel elate – see on väga suur samm edasi isikliku ja pere elukvaliteedi tõstmisel.

Öeldakse, et puhtas õhus, terves mullas ja päikese käes armastuse ja taotlusega kasvatatud tomatis, paprikas või milles iganes on kuni tuhat korda rohkem energiat,  väärtust ja elujõudu kui masskasvatuse taimel. Kuna oleme see, mida sisse sööme, siis on selles suur vahe meie enesetundele ja eluväärtusele. Terves kehas on terve vaim.

Eesti rahvas on maailma mastaabis arvult väike rahvas aga tegudelt ja eeskujult on ta olnud tihti lausa suurrahvas. Uute ideede genereerimisel ja levitamisel on eestlased ikka tragid olnud.

Koondame siia valikuliselt erinevaid linke, mis on teemaga seotud. Kui leiad, et Sinu blogi, foorum või koduleht on kasvuhoonete pidamise, taimede kasvatamise või tervisliku eluviisi propageerimisega seotud, siis anna meile teada. Paneme vastastikuselt lingid üles ja aitame rohelise mõtteviisi kohta infot levitada.

 

Meie tooteid müüvad edasi:

Hansaplant – kasvuhooned, kasvuhoone riiulid, luugiavajad, Blumati kastmissüsteemid, kasvuhoone puhurid, lambid ja teised tarvikud, profi seeria pesakastid, putukamajad, söögimajad ja linnusöögid ning bioloogilised kaitsevahendid aeda ja talusse.

Hortes – profi seeria pesakastid ja putukamajad

Juhani Puukool end Ceres – kasvuhooned, Blumati kastmissüsteemid

Oma silm on kuningas – kõige mugavam on meie kasvuhoonet käia oma silmaga kaemas näiteks Hansaplanti Kiili kaupluses. Seal leiad juba kaugelt ilusa sinise kõrge kasvuhoone teiste seast kätte. Mine, vaata, kanguta tugevust ja küsi müüjatelt täpsemalt üle. Seal on RAL pulbervärvitud sinine Maxi 14m2 mudel.

Juhani puukooli Harku Järve kaupluses on üleval standardvärvis Maxi 12m2 mudel.

 

Aiandusega tegelevad ettevõtted ja blogid

Mõdriku Iluaed

Jaagu Viinamägi – viinamarja kasvatusest

Toataimed

 

Eesti käsitöö tegijad

Mailis Design

Teadvuse arendamise treeningud

Tensegrity Praktika

 

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: