Kasvuhoone Euro Maxi

Kasvuhoone Euro Maxi on suurepärane valik nõudlikule harrastusaednikule või professionaalile. See on kasvuhoonete tõeline koorekiht. Kui otsid omale midagi tõelist ja korralikku, siis see on sinu valik. Kõik on hästi läbi mõeldud ja maksimaalse kvaliteediga valmistatud. Mudelite suurused on alates kompaktsest 7m2 kuni väga avara 30m2 suuruse kasvuhooneni välja. Arvestades viimistlustaset ning konstruktsiooni tugevust on Euro-Maxi kindlasti kvaliteetseim kasvuhoone Eesti ja Põhjamaade turul.

Kõik kasvuhoone Euro Maxi konstruktsiooni elemendid on tugevast alumiinium karpraamist. See tähendab, et ei ole ühtegi lahtist T või L profiili. Kõik profiilid on kinnised karpraamid, mis annab oluliselt suurema tugevuse ja parema soojustuse kui teistel tootjatel. Kasvuhoonel Euro Maxi on integreeritud renn kondentsvee kogumiseks ja korralikud alum vihmaveetorud.

NB Hetkel on Euroopas pidevas tõusus kõikide toorainete ja metallide hinnad. Seega muutuvad jooksvalt kõikide toodete ja ka kasvuhoonete hinnad. Kui on plaan kasvuhoone omandada, siis ära jäta seda mõtet ootele. Täna on kõik odavam kui paari kuu pärast. Lihtsalt praktiline soovitus.

NB Kasvuhoone ostmisel ära ostukorvi kaudu osta vaid anna meile teada mida soovid. Vaatame koos üle ja vormistame tellimuse kinnituse. Siis ei ole vaja ka kogu summat korraga ette tasuda. Tellimisel tehakse pool summat ette ja teine pool alles vahetult enne valmis kasvhoone tehases auto peale panemist ja kohaletoomist.

NB Kui keegi teeb sulle kasvuhoonele odavama pakkumise, siis anna meile teada. Teeme sulle veel parema pakkumise.

avaleht algus Euro-Serre

Näitan kõiki 10 tulemust

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: