Mudellennukid

Mudellennukid päris balsapuust. Ei mingit odavat hiina penoplasti ega plastikut. Need lennukid on tehtud saksa mudellennu meistrite poolt noortele õppimiseks ja nautimiseks. Lennukid on odavad ehk pole vaja liialt muretseda kui midagi katki läheb või ära lendab.

Need mudellennukid on toredad selle poolest, et neid on lihtne kokku liimida ja nad lendavad tõeliselt hästi. Väiksemad mudelid on lamedast balsaprofiilist aga suuremad mudelid on juba aerodünaamiliselt täpselt valmisfreesitud profiiltiivaga, mis tähendab, et nad planeerivad eriti hästi. Valikus on ka kummimootoriga mudelid.

Vali omale sobiv mudellennuk ja pane lapsega koos kokku. Valiku võid teha selle järgi, et alustamiseks võib võtta väiksema mudeli ja järgmisena suurem. Lihtsam kokku panna ja kergem visata. Lennuki suuruse määrab tiivaulatus. Suurema tiivaulatusega suurem lennuk lendab kaugemale ja paremini aga vajab ka paremaks nautimiseks natuke rohkem ruumi kui väike mudel.

Iga mudellennuki juures on toodud kokkupanemiseks kuluv orienteeruv aeg. Liimi kuivamiseks anna veel vastavalt aega, et kõik oleks tugev. Nii saad valida ka mudeli, mis on piisav väljakutse aga ei võta kokkupanemiseks liiga palju aega.

Mudellennukid on tervele perele. Paku oma lastele võimalus avastada lendamise põnevat maailma. Mudellennuki lennutamine on kaasahaarav tegevus nii lastele kui tervele perele. Isad ja pojad ja tütred koos ilma nutiseadmeta- kõlab hästi.

Head lendamist!

Edasimüügi huvi korral võtke palun ühendust: rodoaed@gmail.com

Loe lähemalt: “Mudellennuki esmalend ja reguleerimine

avaleht algus

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: