Pipraveskid ja soolaveskid

Itaalia käsitöömeistrite paremik-  TRE Spade pipraveskid ja soolaveskid. Itaalias on asjade disain ja esteetiline välimus väga oluline. Teame ju nende sportautode disaini ajalugu. Nii on ka siin toodud tooteseeriad saanud palju auhindu nii praktilisuse ja vastupidavuse kui disaini eest.

TRE Spade Pipraveskid ja soolaveskid on loodud kasutamiseks nii koduköögis söögilaual kui profiköögis ja suurtes restoranides. Naturaalsest puidust ja teistest vastupidavatest materjalidest loodud veskite korpused taluvad tihedat kasutamist ja palju aastaid järjest. Just nii nagu seda suures restoranis ette tuleb.

Veskite kujundus on loodud meie käele mugavaks kasutada ja silmale ilusaks vaadata. Hea kujundusega pipraveskid ja soolaveskid on mõnus käes hoida ja kerge kasutada. Sama oluline on muidugi pipra ja soola jahvatamise tõhusus. Selleks on loodud väga nutikad patenteeritud lahendused. Kõikide veskite jahvatamise tugevust saab kerge liigutusega muuta.

Pipraveskid on varustatud koonilise eriliselt karastatud terasest peenestusmehanismiga, mis on äärmiselt tõhus ning püsib teravana väga palju aastaid. Mehanism on lausa nii hea, et tootja annab talle 20 aastase garantii. Maailmas ei ole palju tootjaid kes seda teha suudavad.

Soolaveskid on aga varustatud koonilise keraamilise peenestusmehanisimiga, mis lisaks väga tõhusale jahvatamisele hoiab toosis olevat soola kuivana. See näib väike asi aga on igapäevaelus tegelikult väga suur eelis. Kuna sool tõmbab kergesti õhust niiskust ja salvestab seda, siis on tavalises avatud soolaveskis sageli olukord, et tekivad tülikad soolakamakad. See on tülikas kodukasutuses aga mõtle millist lisatüli teeb see restorani pidajale. Meie mehanism hoiab Sinu uued soolaveskid kuivana.

Auhinnatud disainiga ja vastupidavad pipraveskid ja soolaveskid nii kodukasutuseks, kohvikusse kui suurde restorani. Nad on ka alati väga oodatud ja armastatud kingitused !

avaleht algus

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: