Tootmiskasvuhooned ja kasvuhooned ettevõtjale

Ettevõtja leiab meie valikust endale kindlasti sobivad tootmiskasvuhooned. Valikus on kapitaalsed sooja alumiiniumist karpraamiga viilkatusega kasvuhooned.

Euro-Serre kasvuhooned on väga vastupidava konstruktsiooniga ning väga kvaliteetse ja hästi sooja pidava polükarbonaatkattega. Vastavalt sinu tegevusvaldkonnale ja vajadustele saame pakkuda Sulle väga erineva suurusega kasvuhooneid. Kuna meie kasvuhoonete mõõdud on teatud sammude kaupa üpris vabalt muudetavad, siis saame panna kokku just sellised tootmiskasvuhooned nagu Sulle vaja. Seina kõrgust saame muuta. Uksed saame panna sellised nagu vaja ja just sinna seina nagu kasutajale paremini sobib.

 

Tootmiskasvuhooned kevad-suviseks kasvatamiseks

tootmiskasvuhooned
Kaks 50m2 suurust standardmudelit kiviparkettalusel

Kui vajad tootmiskasvuhoonet peamiselt kevad-suvi-sügiseseks kasutamiseks, siis on optimaalne kasutada 8mm paksuse suletud otstega polükarbonaadiga kasvuhoone mudeleid. Võid vaadata inspiratsiooniks kasvuhoone Euro Maxi ja kasvuhoone Euro Plus mudelite valikust aga tea, et saame panna kokku ka pikemaid mudeleid kui standardmudelitena välja toodud.

Meie 8mm polükarbonaatkattega kasvuhooned sobivad suurepäraselt kõikide tomatite, kurkide, paprikate ja lillede, toataimede ja ürtide kasvatamiseks. Vajadusel saad lisada kas automaatse elektrilise või gaasiga küttesüsteemi ja kaitsta taimi hiliste öökülmade eest.

Kastmise eest hoolitseb automaatne kastmissüsteem, mis arvestab reaalset mullaniiskust iga taime juures eraldi ja kastab vastavalt konkreetsele vajadusele. Blumati kastmissüsteemid on peale paigaldamist praktiliselt hooldevabad.

 

Soojemad kasvuhooned varakevadiseks ja talviseks kasvatamiseks

Juhul kui Sinu eesmärk on taimi varakevadel ettekasvatada või kasvatad taimi aastaringselt või valmistad taimi ette müügiks aastavahetuseks – siis tasub kaaluda soojema tootmiskasvuhooned mudeli soetamist. Kasvuhoone Tropic Plus mudelid on paksema konstruktsiooniga, soojemate tihendustega ning paksema kattega. Kattena kasutame 3-kihilist 16mm paksust suletud otstega polükarbonaati. Tropic kasvuhooned peavad veelgi paremini sooja kui standardmudelid. Soojapidavuse suur võit kajastub juba esimese talve küttkuludes.

Jällegi Tropic kasvuhoone mõõtude osas oleme üsna paindlikud kui teame Sinu vajadusi. Kirjuta meile, mida kasvatad ja millised on vajadused ja aitame Sul leida optimaalse lahenduse nii kasvuhoone kui küttesüsteemi, valgustsue ja ventilatsiooni osas.

 

Eestis toodetud kaarkatusega tootmiskasvuhooned alustavale ettevõtjale

Lisaks Belgia Euro-Serre kasvuhoonetele pakume Sulle ka võimalust kasutada Eestis toodetud kaarkatusega kasvuhooneid. Kaarkatusega kasvuhooned on toodetud alumiinium asemel odavamast tsingitud terasest, mis annab võimaluse alustada vähemalt kaks korda odavamalt.

Kaarkatusega kasvuhooned saavad olla laiusega 3m, 4m ja vajadusel ka rohkem ja pikkuse osas saame teha üsna pikad kasvuhooned. Muidugi on kaarkatusega kasvuhoonel teatud piiranguid Belgia kasvuhoone mudelite ees nii avaruse, seina kõrguse ja soojapidavuse osas aga see on vaieldamatult ahvatleva hinnaga alternatiiv.

 

Kogu kasvuhoonete valik meie E-poes: Euro-Serre   Hobby   ACD   Floria

Kasvuhoone värvimine, Kasvuhoone montaaz, Polükarbonaat või klaas kasvuhoonel, Kasvuhooned nõudlikule kasutajale, Kasvuhoone garantii

 

Loe veel: Tomati kasvatamine avamaalKasvuhoonesse sobivad tomatisordidMida kasvuhoones kasvatada?Kui palju tomateid saab osta kasvuhoone eest?Kastmissüsteem kasvuhoonesseTomati kuivatamine kuivatis. Päikesekuivatatud tomatite tegemineViinamarjad kasvuhoonesKasvuhoone kokkupanekKasvuhoone puhastamineKasvuhoone on investeering tervisesseKasvuhoone kaitsmine tormigaPaprika sordidKurgisordidKasvuhoone abivahendidKasvuhoone kütmine ja valgustamineKasvuhoone kasutamine talvelKasvuhoonet paigalda sügisel ja taimi külva kevadelIngveri kasvataminekasvuhoone soojapidavusTomati ja paprika ettekasvataminePaprika kasvatamineKasvuhoone valimineKasvuhoone hooldamineAnanassi kasvatamineBanaani kasvatamine

Kasvuhoone valimineTalveaia valimineEesti aednikudMudelrongid,Mahlapress,Kasvuhoone tormigaKasvuhoone trendidVaakumpakendamine,Viinamarjade kuivataminePesakasti puhastamineLindude aitamineNoored aialinnudKasvuhoone soojustusKasvuhoone abivahendidPuitbetoonist pesakastidKuldnoka pesakast5 soovitust pesakasti paigalduseksAitame Eesti pääsukesiSiilisõbralik aedRavimtaimede kuivatamine

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: