Tootmiskasvuhooned ja kasvuhooned ettevõtjale

Ettevõtja leiab meie valikust endale kiiresti sobiva kasvuhoone mudeli. Euro-Serre kasvuhooned on väga vastupidava konstruktsiooniga ning väga kvaliteetse ja hästi sooja pidava polükarbonaatkattega.

Vastavalt sinu tegevusvaldkonnale ja vajadustele saame pakkuda Sulle väga erineva suurusega kasvuhooneid. Kuna meie kasvuhoonete mõõdud on teatud sammude kaupa üpris vabalt muudetavad, siis saame panna kokku just sellise kasvuhoone nagu Sulle vaja. Seina kõrgust saame muuta. Uksed saame panna sellised nagu vaja ja just sinna seina nagu Sulle paremini sobib.

Kasvuhooned kevad-suviseks kasvatamiseks

Kaks 50m2 suurust standardmudelit kiviparkettalusel

Kui vajad kasvuhoonet peamiselt kevad-suvi-sügiseseks kasutamiseks, siis on optimaalne kasutada 8mm paksuse suletud otstega polükarbonaadiga kasvuhoone mudeleid. Võid vaadata inspiratsiooniks kasvuhoone mudeleid Maxi ja Plus mudelite valikust aga tea, et saame panna kokku ka pikemaid mudeleid kui standardmudelitena välja toodud.

Meie 8mm polükarbonaatkattega kasvuhooned sobivad suurepäraselt kõikide tomatite, kurkide, paprikate ja lillede, toataimede ja ürtide kasvatamiseks. Vajadusel saad lisada kas automaatse elektrilise või gaasiga küttesüsteemi ja kaitsta taimi hiliste öökülmade eest.

Kastmise eest hoolitseb automaatne kastmissüsteem, mis arvestab reaalset mullaniiskust iga taime juures eraldi ja kastab vastavalt konkreetsele vajadusele. Blumati kastmissüsteemid on peale paigaldamist praktiliselt hooldevabad.

Soojemad kasvuhooned varakevadiseks ja talviseks kasvatamiseks

Juhul kui Sinu eesmärk on taimi varakevadel ettekasvatada või kasvatad taimi aastaringselt või valmistad taimi ette müügiks aastavahetuseks – siis tasub kaaluda soojema kasvuhoone mudeli soetamist. Kasvuhoone Tropic mudelid on paksema konstruktsiooniga, soojemate tihendustega ning paksema kattega. Kattena kasutame 3-kihilist 16mm paksust suletud otstega polükarbonaati. Tropic kasvuhooned peavad veelgi paremini sooja kui standardmudelid. Soojapidavuse suur võit kajastub juba esimese talve küttkuludes.

Jällegi Tropic kasvuhoone mõõtude osas oleme üsna paindlikud kui teame Sinu vajadusi. Kirjuta meile, mida kasvatad ja millised on Sinu vajadused ja aitame Sul leida optimaalse lahenduse nii kasvuhoone kui küttesüsteemi, valgustsue ja ventilatsiooni osas.

 

Eestis toodetud kasvuhoone kaarmudelid alustavale ettevõtjale

Lisaks Belgia Euro-Serre kasvuhoonetele pakume Sulle ka võimalust kasutada Eestis toodetud kaarkatusega kasvuhooneid. Kaarkatusega kasvuhooned on toodetud alumiinium asemel odavamast tsingitud terasest, mis annab võimaluse alustada vähemalt kaks korda odavamalt.

Kaarkatusega kasvuhooned saavad olla laiusega 3m, 4m ja vajadusel ka rohkem ja pikkuse osas saame teha üsna pikad kasvuhooned. Muidugi on kaarkatusega kasvuhoonel teatud piiranguid Belgia kasvuhoone mudelite ees nii avaruse, seina kõrguse ja soojapidavuse osas aga see on vaieldamatult ahvatleva hinnaga alternatiiv.

 

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: