Vorstipritsid

Vorstipritsid nii kodukasutuseks ja verivorsti tegemiseks kui suurkööki ja profikasutuseks. Kodukasutuseks sobivad hästi 3L ja 5L väikesed kompaktsed mudelid. Jahimeestele pakume suuremaid 5L, 7L ja 10L vorstipritse. Saadaval nii horisontaalsed kui vertikaalsed mudelid. Samuti tööstuslikud mootorajamiga vorstipritsid.

Itaalia TRE Spade vorstipritsid on tehtud ainult kvaliteetmaterjalidest, mis kestavad tugevat kasutust ja on saanud auhindadega pärjatud disaini eest.

Kodune vorsti tegemine oli vahepeal päris varjusurma surnud kuid viimastel aastatel on tulnud uus ärkamisaeg. Paljud noored pered on hakanud jälle ise kodus vorste tegema kuna ainult nii saab tervislikus tulemuses kindel olla. Kui viimased katsed ja uurimused on tuvastanud, et tööstuslikes vorstides võib naturaalse liha kogus olla alla 1-5%, siis oma lastele ei tahaks sellist toiduainet vast pakkuda.

Tegelikult on vorsti tegemine palju lihtsam kui alguses paistab. Retseptid on kõik saadaval, vorstiümbrist saab osta ja värske liha on samuti kõigile kättesaadav. Vorstipritsid on samuti olemas ja parema kvaliteediga ja mugavamad kui kunagi varem.

TRE Spade vorstipritsid on roostevabast terasest korpusega, mida on väga lihtne avada ja puhastada. Survemehanismid on mugava hammasratta üleminekuga nii, et vorsti ühtlane täitmine on väga kerge. Vorstipritsi mudeleid on palju ja kõik ei ole meie kodulehel väljas. Küsi kui sul on vaja suuremat tööstuslikku lahendust või kui oled jahimees ja tahad suuremahulist vertikaalset vorstipritsi. Kõik on olemas.

Loe täiendavalt: Verivorsti kodus tegemine, Hakklihamasina kasutamine,

avaleht algus

Näitan kõiki 7 tulemust

Allahindlus! -22%
Vorstiprits Minnie
Hinnanguga 0 / 5
199.99  Lisa korvi
Allahindlus! -15%
Vorstiprits Mudel 5
Hinnanguga 0 / 5
359.95  Lisa korvi
Allahindlus! -15%
Vorstiprits Mudel 7
Hinnanguga 0 / 5
399.95  Lisa korvi
Allahindlus! -14%
Vorstiprits Mudel 10
Hinnanguga 0 / 5
499.95  Lisa korvi
Vorstiprits Mudel 15
Hinnanguga 0 / 5
749.00  Lisa korvi
Vorstiprits Mudel 5/Vertikaalne
Hinnanguga 0 / 5
429.00  Lisa korvi
Vorstiprits Mudel 7/Vertikaalne
Hinnanguga 0 / 5
479.00  Lisa korvi

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: