Euro Serre kasvuhooned

Euro Serre kasvuhooned on Belgia kasvuhoonete tootja keskmisest nõudlikumale tarbijale. Kõik kasvuhooned, verandad ja talveaiad on tehtud kõrgekvaliteedilisest alumiiniumisulamist (kinnine karpraam), mis tagab konstruktsiooni väga suure vastupidavuse, soojapidavuse ning pikaealisuse. Enamus kasvuhoone tootjaid kasutab lahtist L või T kujulist profiili ja nii hoiab tõesti kalli alumiiniumi pealt kõvasti kokku aga tulemus ei ole eriti soojapidav ja tuulekindel.

Võib ilustamata öelda, et Euro Serre kasvuhooned on kasvuhoonete maailma tipp ehk parim mida raha eest saab. Seda kinnitavad igal aastal ka tuhanded uued kasvuhoone kasutajad üle Euroopa, kes on selle valiku teinud. Ka meie väikese Eesti kasvuhoone kasutajad annavad meile igal aastal väga positiivset tagasisidet. Väga sageli öeldakse, et ega tegelikult ei oodanud et kasvuhoone tegelikult ka nii hea on. “Ikka arvasime, et pildi peal on asi ilusam kui tegelikkuses aga reaalsuses oli asi hoopis vastupidi”.

Kasvuhoone katteks on juba standardis tugev esimese klassi kvaliteediga 8mm paksune kirgas polükarbonaat. See polükarbonaat on UV-kindel ja sisepinnal on spetsiaalne Non-Drop kaitsekiht, mis välistab kondensvee tilkade tekkimise ja tagab parem läbipaistvuse kui teistel polükarbonaatidel. Polükarbonaatplaadid on otstest suletavad, mis tagab parema soojapidavuse ning pikaajalise puhtuse ja läbipaistvuse (üks ots on hingava kattega ja teine hermeetilise kattega). Soovi korral saad valida kasvuhoone katteks tugeva 4mm lihvitud ja karastatud klaasi, mis on turvaline. Ainukesena pakume kasvuhoonetele ka kombineeritud katet– katus polükarbonaat+ seinad 4mm karastatud klaasiga. See on väga populaarne lahendus.

Pole vähe oluline, et Euro Serre kasvuhooneid on kergem kokku panna kui konkurentide mudeleid, kuna kokkupanemise loogika on väga hästi läbi mõeldud ja juhendid on lihtsad ja arusaadavad ka inimesele, kes ei  ole kunagi kasvuhoonet ise kokku pannud. Kõik detailid on väga täpselt lõigatud ja viimistletud. Iga ühendus klapib täiuslikult oma kohale. Midagi pole vaja lõigata või sättida. Kokku saab kasvuhooned panna üks inimene aga kahekesi läheb lihtsalt palju lõbusamalt.

Ja mis veel väga oluline: Kõik on juba hinna sees. Kasvuhoone hinna sees on juba nii katuse luugid, vihmaveerennid, korralikud alumiiniumist vihmaveetorud kui vundamendi alusraam koos ankrujalgadega. Meil ei ole varjatud kulusid, et peaks ise luuke juurde ostame või midagi sellist.

NB Kui keegi teeb sulle kasvuhoonele odavama pakkumise, siis anna meile teada. Teeme sulle veel parema pakkumise.

 

Loe täiendavalt: Kasvuh. nõudlikule kasutajale, Kasvuh. valimine, Kasvuh. vundament, Kasvuh. montaazPolükarbonaat või klaas kasvuhoonelKasv. värvimine,

avaleht algus

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: