Euro Serre kasvuhooned

Euro Serre kasvuhooned on Belgia kasvuhoonete tootja keskmisest nõudlikumale tarbijale. Kõik kasvuhooned, verandad ja talveaiad on tehtud kõrgekvaliteedilisest alumiiniumisulamist (kinnine karpraam), mis tagab konstruktsiooni väga suure vastupidavuse, soojapidavuse ning pikaealisuse. Enamus kasvuhoone tootjaid kasutab lahtist L või T kujulist profiili ja nii hoiab tõesti kalli alumiiniumi pealt kõvasti kokku aga tulemus ei ole eriti soojapidav ja tuulekindel.

Võib ilustamata öelda, et Euro Serre kasvuhooned on kasvuhoonete maailma tipp ehk parim mida raha eest saab. Seda kinnitavad igal aastal ka tuhanded uued kasvuhoone kasutajad üle Euroopa, kes on selle valiku teinud. Ka meie väikese Eesti kasvuhoone kasutajad annavad meile igal aastal väga positiivset tagasisidet. Väga sageli öeldakse, et ega tegelikult ei oodanud et kasvuhoone tegelikult ka nii hea on. “Ikka arvasime, et pildi peal on asi ilusam kui tegelikkuses aga reaalsuses oli asi hoopis vastupidi”.

Euro-Serre kasvuhooned on veel ühe kavala lahendusega- polükarbonaadi plaadid on suletavate otstega (üks ots on hingava kattega ja teine hermeetilise kattega). Tänu sellele püsivad plaadi sisepinnad aastaid puhtana ja hoiavad eriti hästi sooja. Kasvuhoonetes on lisaks välise vihmavee ärajuhtimisele veel ainulaadne sisemise kondensvee ärajuhtimise süsteem.

Pole vähe oluline, et Euro Serre kasvuhooneid on kergem kokku panna kui konkurentide mudeleid, kuna kokkupanemise loogika on väga hästi läbi mõeldud ja juhendid on lihtsad ja arusaadavad ka inimesele, kes ei  ole kunagi kasvuhoonet ise kokku pannud. Kõik detailid on väga täpselt lõigatud ja viimistletud. Iga ühendus klapib täiuslikult oma kohale. Midagi pole vaja lõigata või sättida. Kokku saab kasvuhooned panna üks inimene aga kahekesi läheb lihtsalt palju lõbusamalt.

Ja mis veel väga oluline: Kõik on juba hinna sees. Kasvuhoone hinna sees on juba nii katuse luugid, vihmaveerennid, korralikud alumiiniumist vihmaveetorud kui vundamendi alusraam koos ankrujalgadega. Meil ei ole varjatud kulusid, et peaks ise luuke juurde ostame või midagi sellist.

Loe täiendavalt: Kasvuh. nõudlikule kasutajale, Kasvuh. valimine, Kasvuh. vundament, Kasvuh. montaazPolükarbonaat või klaas kasvuhoonelKasv. värvimine,

avaleht algus

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: