Puidust bumerangid

Puidust bumerangid on tehtud spetsiaalsest kergest aga väga tugevast aerovineerist. See on kasepuidu kihtidest tehtud materjal, millest ajalooliselt on tehtud lennukeid.

Tänapäeval tehakse bumerange peamiselt kahest materjalist- puidust või siis plastikust ehk meie mudelite puhul tugevast polüpropüleenist. Me räägime siin korralikest bumerangidest ehk jätame 1 eurosed mänguasjad kõrvale.

Puidust bumerangid all mõeldakse tavaliselt ikka aerovineerist bumerangi kuna tavaline ühekihiline puit võib kokkupõrkel tugeva takistusega liiga kergesti puruneda. Aerovineer on selleks ostarbeks aga väga hea materjal kuna on kerge, kihiline ja väga tugev.

Mille järgi valida kas puidust või plastikust bumerang? See küsimus tekib tegelikult esimese bumerangi valimisel. Hiljem on igal ühel omad eelistused juba paigas. Plastiku suur eelis on kindlasti odavam hind kuna teda on lihtsam ja kiirem toota. Ja nad ei ole üldsegi halvad lennumasinad.

Puidust bumerangid on reeglina raskemad, on käes mõnusama tunnetusega ja lendavad muidugi väga hästi. Noh puidust mudel võib olla kuni kaks korda kallim kui plastikust aga selle järgi keegi vist valikut ei langeta kuna ka kõige kallim mudel on meil väga odav.

Need soodsad hinnad on saavutatud muide täisautomaatsete pinkide kasutuselevõtuga prantslaste poolt. Päris käsitööna valmistatud puitmudelid maksavad endiselt üle saja euro.

avaleht algus bumerang

Näitan 1–12 tulemust 18-st

Allahindlus! -8%
Puidust bumerang Manga, kuni 25m
Hinnanguga 0 / 5
Original price was: 32.50 €.Current price is: 29.99 €. Lisa korvi
Allahindlus! -8%
Puidust bumerang Manga, kuni 25m – vasakukäelistele
Hinnanguga 0 / 5
Original price was: 32.50 €.Current price is: 29.99 €. Lisa korvi
Puidust bumerang Natural, kuni 25m
Hinnanguga 0 / 5
29.99  Lisa korvi
Puidust bumerang Street, kuni 45m
Hinnanguga 0 / 5
31.99  Lisa korvi
Puidust bumerang Tiger, kuni 10m
Hinnanguga 0 / 5
19.99  Lisa korvi

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: