Kasvuhoone küte

Kasvuhoone küte on oluline teema kui plaanite taimi kevadel ettekasvatada või sügisel kasvuhooaega pikendada. Kasvuhoone kütmine võib olla kas siis elektriline automaatküte või siis gaasiahjud, mis on samuti täisautomaatsed.

Külma kevade puhul on kasvuhoone täiendav kütmine täiesti möödapääsmatu tegevus. Vastasel juhul väärtuslikud tomati- ja kurgitaimed lihtsalt hävivad öökülmadega.

Meie kütteseadmed on kõik niisketesse oludesse loodud profitooted, mis kestavad julget kasutamist. Kui valid elektri või gaasikütte vahel, siis elektriline kasvuhoone küte on mõnes mõttes mugavam. Paned juhtme seina, lisad digitaalse anduri ja ongi kõik.

Kasvuhoone küte gaasiga. Gaasipõhised kütteseadmed on samuti täisautomaatsed või ka lihtsamad aga sa pead vahetevahel vahetama gaasibalooni. Samal ajal on gaasiküttel see suur eelis, et ta ei vaja elektrit. Sa saad teda kasutada ka eraldiseisvas kasvuhoones kus voolu pole. Ja see pole veel kõik 🙂 Gaasiahjud tekitavad taimedele vajalikku süsihappegaasi, mis kiirendab taimede kasvu.

Väga mugavad on meie keraamilised küünlaga kütteseaded, mida saab kasutada ka lauakaunistusena, teekannu soojendajana ja süveööl hubase valgustina.

Seega vali omale parim lahendus.

 

avaleht algus lisavarustus

Näitan kõiki 10 tulemust

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: