Hakklihamasina tarvikud

Hakklihamasina tarvikud. Kõik vajalikud tarvikud Sinu hakkihamasina jaoks. Erineva suurusega sõelad, lõiketerad, vorstipritsi otsikud ja palju muud.

Hakklihamasinad on enamuses standardsuurustes nagu TC-8, TC-12, TC-22 ja TC-32 ja meie sõelad sobivad ka kõikide teiste tootjate hakklihamasinatele. Piisab kui tead mis kaliibriga hakklihamasin sul on. Kui sul on mõne teise tootja hakklihamasin, siis juhindu lisatud sõela mõõtudest.

  • TC-8 sõela läbimõõt on ca 60mm
  • TC-12 sõela läbimõõt on ca 68mm
  • TC-22 sõela läbimõõt on ca 81mm
  • TC-32 sõela läbimõõt on ca 98mm

Kasuta kindlasti ka erineva suurusega sõelasid

Hakklihamasina tarvikud ehk sõelad on väga erinevad. masinaga on tavaliselt kaasas üks universaalse või keskmise suurusega sõel ehk plaat. Selle sõela aukude suurus määrab ära kui peeneteraline või suureteraline hakkliha hakklihamasinast välja tuleb. Kahjuks juhtub sageli nii, et kasutatakse terve elu seda ühte sõela ja ei tule isegi selle peale et võiks proovida erinevaid.

Me soovitame soojalt seda teha. Peenemate sõeladega saate teha näiteks pasteeti või väga peeneteralist hakkliha massi. Selleks on sõelad aukude suurusega 3mm ja 4,5mm. Teises servas on väga suurte aukudega sõelad , millega saab teha vägagi sõmerat ja suureteralist hakkliha näiteks vorsti sisse või siis teatud toitudele. Selleks on sõelad suurusega 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm ja 20mm. Väiksematel hakklihamasinate mudelitel kuni suuruseni 16mm. Proovi kindlasti järgi. Pärast imestad miks Sa varem selle peale ei tulnud.

Kõikides suurustes hakklihamasina tarvikud ehk sõelad on meil pidevalt laos olemas.

avaleht algus

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: