Kasvuhoone garantii

Kasvuhoone garantii. Rääkides Euro-Serre kasvuhoonete kvaliteedist me ei liialda.
Euro-Serre kasvuhoonete profiilidele on 12 aastane tootja garantii tootmisdefektide ning materjali vigade puudumise kohta. Polükarbonaatplaatidele on õige paigalduse korral 10 aastane tootjapoolne defektigarantii. Pulbervärvitud alumiiniumprofiilidele on 2 aastane värvigarantii.

Kasvuhoone garantii on kõikidele Euro-Serre kasvuhoonetele kuni 12 aastane tootja garantii defektide puudumise kohta

Kasvuhoone garantii- Mille puhul kasvuhoone garantii aitab ja mille puhul mitte

Kasvuhoone garantii tagab kvaliteetse toote ja komplektsuse. See tähendab kui midagi on komplektist puudu, siis selle eest vastutab tootja ja maaletooja ehk puuduvad detailid saadetakse teile kiiresti järgi. Praktikas juhtub seda meie tootjafirmadega küll haruharva, sest kõikides tehastes on kogu tootmise ja pakkimise protsess videovalve all ning kõik etapid kontrollitakse mitu korda üle enne kui pakendid tehasest üldse väljuvad.

Kasvuhoone garantii ei vastuta ilmastikuolude ja kasutamisvigade eest. Garantii ei laiene klaasidetailidele. 

Kasvuhoone garantii ei kehti kui kasvuhoone pole paigaldatud täpselt lisatud juhendile või kasvuhoone pole piisavalt tugavasti ankurdatud, kui kasvuhoonet on ümberehitatud või konstruktsiooni muudetud, samuti juhul kui kasvuhoonet vigastas või rikke põhjustas ostja või tema poolt palgatud inimene. Garantii ei kehti ekstreemsete ilmastiku tingimuste puhul ja tuule kiirusel üle 21m/s.

Kasvuhoone kindlustamine

Kuna seda on küsitud, siis selgitame üle – kui Su kasvuhoonele kukub peale puu või lõhub kasvuhoone ära tormituul või vigastab teda erakordselt paks lumi, siis see ei ole garantii valdkond. Soovi korral saate alati kasvuhoonet või talveaeda õnnetusjuhtumite vastu kindlustada. Kindlustada saate ka näiteks talveaia sisustust. Kui midagi peaks juhtuma, siis tuleb sellest viivitamatult teavitada nii meid kui kindlustust.

Meil on olnud juba piisavalt õnnelikke juhuseid kui meie kasvuhoone klientidel on kasvuhoone või talveaed kindlustatud ning juhtub midagi ootamatut. Isegi väike asi nagu murutraktoriga talveaia seina sisse sõitmine- meie tarnime kõik vajalikud detailid taastamiseks ning kindlustus hüvitab kulud. Palju mugavam kui risk on kaetud.

Floria kasvuhoonetele on tootjapoolne garantii 2 aastat defektide puudumise kohta

Kasvuhoone kasutustingimused ja soovitused

  1. Kasvuhoone pikaealise vastupidamise eelduseks on korrektne kokkupanek. Kui panete kasvuhoone ise kokku, siis järgige kokkupanemisjuhendit. Juhendid on väga lihtsad ja arusaadavad, kokkupanemine on väga mõnus töö ja midagi valesti kokku panna ei ole võimalik. Oluline on , et mitte lõigata ja puurida läbi olulisi profiile ja mitte ehitada kasvuhoonet ümber ilma nõu küsimata. Kui rikkuda olulisi konstruktsiooni elemente, siis kannatab sellega kasvuhoone tugevus või tormikindlus.
  2. Kuna seda on küsitud siis selgitame- Kasvuhoone garantii säilimiseks ei pea tellima paigaldust meie käest. Olen kuulnud, et seda nõuet on osa kasvuhoone müüjad rakendanud aga seda ei tohiks tegelikult teha. Kasvuhoone garantii säilib igal juhul kui panete kasvuhoone ise kokku ja teete seda korrektselt ja juhendi järgi. Meie montaaziteenuse tellimine on pigem kiiruse ja mugavuse teenus, mitte kohustus.
  3. Kasvuhoone tuleb paigaldada alati tasasele ja kindlale alusele. Pinnasele paigaldades on vajalik seinte alt kasvupinnas eemaldada ja täita liivaga. See väldib kasvuhoone seinte külmakerkeid ja tagab uste ning luukide kerge liikumise.
  4. Kinnita kasvuhoone korralikult vundamendi, alusraami või rajatava vundamendi külge. Korralikut kinnitatult ei saa tugevad tuuled liiga teha ja ka tormi puhul on kasvuhoone paremini kaitstud.
  5. Tugevate tormide tulekul soovitame kasvuhoone katuseluugid ja uksed korralikult kinnitada. Kui tuul kasvuhoone sisse ei pääse on kasvuhoone oluliselt paremini kaitstud.
  6. Talvel vabastage kasvuhoone katused regulaarselt lumest ja vältige suurte lumekoguste kuhjumist katusele.

Kuigi ühegi Euro-Serre mudeliga pole Eesti oludes lumekahjustusi tekkinud jääb lume koristamata jätmine kasutaja oma vastutusele. Hiljutiste talvede lumed on tekitanud päris äärmuslikke olukordi isegi eluhoonete katustele.

Mida teha kui..

Avastad vigastused

Kui avastad, et kasvuhoone või kasvuhoone pakendid on kohaletoomisel viga saanud, siis tuleb meid sellest koheselt teavitada. Kui võimalik tuleb fikseerida vigastus fotodega juba autojuhi juuresolekul. Vigastusest tuleb teavitada transpordifirmat hiljemalt 5 tööpäeva jooksul sest hilisemad pretensioonid ei lähe enam arvesse.

Edasi tuleb pakend avada ja detailid sorteerida ning registreerida viga saanud detailid. Pakendi vigastus ei pruugi muidugi tähendada, et sisu on üldse vigastatud. Kui aga on, siis kasutage pakendile lisatud detailide loetelu ja määrake vigastatud detailide nimetused ja koodid ning saatke meiliga meile selle kohta teavitus. Edasi saame juba tegutseda teile võimalikult kiire ja mugava olukorra lahendamise nimel.

Teavitused peavad olema tehtud alati kirjalikult emaili teel. Võid meid telefoni teel küll ette informeerida aga pead kindlasti saatma ka kirjalikult, et detailide numbrid oleksid fikseeritud. See on vajalik teie paremaks teenindamiseks kuna telefoni teel on väga kerge teha vigu numbrites.

Kuna seda on reaalselt küsitud, siis kordame üle- kui otsustate kasvuhoone kokku panna alles aasta või kaks peale kättesaamist ja avastate siis, et pakend on vigastatud. Siis ei ole kahjuks midagi teha. Vigastatud detailid tuleb oma kuludega asendada. Vigastusest tuleb teavitada 5 tööpäeva jooksul.

Komplektis on midagi puudu..

Kui avastad, et kasvuhoone komplektis on midagi puudu, siis samamoodi sorteeri ja registreeri vastavalt detailide loetelule tootekoodid ja saada meile emailiga koheselt kirjalik teavitus. Teeme omalt poolt kõik, et puuduvad detailid kiiresti Sinuni jõuaksid.

Jällegi teie enda huvides, saame menetleda ainult kirjalikult saabunud teavitusi. Peale teie tellimuse on meil samaaegselt töös veel sadu erinevaid tellimusi, selle pärast ei suuda keegi teile telefoni teel peast infot anda.

Me teame kui asjad pole nii nagu peaks..

Euro-Serre Belgia tehases on tegelikult väga tõhus kvaliteedi kontroll ja kogu pakkimise protsess salvestatakse videole seega saame kiiresti tuvastada kas detailid jäid pakendisse panemata tehases või kadusid näiteks ostjal kohapeal ära peale pakendi avamist. Saame muidugi ka viimasel juhul aidata aga see on siis juba teine protsess.

Unustad detailid teineteise sisse

Pakendi avamisel ja kasvuhoone kokkupanemisel ole palun tähelepanelik, kuna paljud peenemad profiilid on pakitud suuremate profiilide sisse. Selle kohta on pakendis ka eraldi hoiatuse silt. Kui nüüd tõesti juhtub, et kiirustasid ja panid raami kokku ning jätsid mõne detaili profiilide seest välja võtmata, siis otsusta kohapeal kas on praktilisem raam uuesti lahti võtta või mitte. Kui otsustad, et raami avamine on liiga suur töö, saad vajalikke detaile muidugi juurde tellida aga see võtab veidi aega ning selle eest tuleb tasuda.

Kontrolli tellimisel tellimus üle

Kui tellid kasvuhoonet, siis veendu juba tellimise tegemisel, et kõik vajalikud lisad said arvele kirja nii nagu soovisid. Kui soovid näiteks kasvuhoonet värvitud raamiga, siis veendu, et selline rida on ka arvel kirjas. Ära eelda, et me teame milline on Sinu soov. Kui on kahtlus, siis küsi pigem alati üle.

Loodame, et sellest infost oli sulle abi

Kogu kasvuhoonete valik meie E-poes: Euro-Serre   Hobby   ACD   Floria

Kasvuhooned, Tootmiskasvuhooned ettevõtjale,

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: