Kasvuhoone kasutajad

Kasvuhoone kasutajate menüü alla lisame lugusid erinevatest kasvuhoonetest, talveaedadest ja veranda mudelitest ning nende kasutajatest. Kasvuhoone pole ainult tomatitele ja talveaed pole pelgalt ilus ja avar ruum kus palme kasvatada.

Tuues Sinu ette neid lugusid loodame, et see aitab Sul leida inspiratsiooni, annab uusi mõtteid ja aitab leida eredamalt oma nägemust. Kunagi on meid ennast inspireerinud mitmed tegijad ja nii tahame ka Sinuga oma entusiasmi jagada.

Ka kõige lihtsamat kasvuhoonet võib kasutada päris erineval moel nii taimede kasvukohana, kui ka näiteks puhkeruumina, kohvitamise paigana või hoopis valgusküllase tööruumina.

Meil on kasutajaid kes on oma talveaia või suure kasvuhoone mudeli võtnud kasutusele näiteks kunsti loomise ateljeena, kuna seal on avar ja loomulik valgus igasuguse ilmaga. Teisel juhul jälle on talveaeda kasutanud professionaalsed fotograafid fotostuudiona. Jällegi just loomuliku valguse pärast, mida siseruumides peaks kunstlikult looma hakkama. Lugematul arvul kordadel on suuri Euro-Serre mudeleid kasutatud perekondlike viibimiste kohana, laste mänguruumina ja hubaste ärikohtumiste kohana. Kasutuse osas seab piirid ainult oma fantaasia.

Kui oled aga tõeline taimede huviline ja tahad proovida kätt millegi põnevamaga kui tomat, paprika ja viinamari, siis on soojustatud Tropic kasvuhoone mudelid just Sinu jaoks. Tropic mudelid võimaldavad eksootilisi taimi kasvatada aastaringselt või õrnemaid taimi lihtsalt talveks veidi soojemasse kohta talvituma tõsta. Sõltub Sinu huvist. Meil on kasutajate hulgas fanaatlisi kaktusekasvatajaid, kirglikke orhidee fänne ning parandamatuid eksperimenteerijaid troopiliste viljapuude ja palmide kasvatamisel.

Milline on Sinu tõeline kirg? Ära hoia ennast tagasi.

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: