Kasvuhooned nõudlikule kasutajale

Kasvuhooned parimatelt Euroopa tootjatelt.

Aastate jooksul erinevaid kasvuhoone tootjaid ja mudeleid proovides oleme leidnud kasvuhooned, mis pakuvad aiasõbrale kõige suuremat kasutusrõõmu.

Kasvuhoone klaasid võivad ulatuda maani välja aga seinaosa võib olla ka müüril, mis salvestab päeval sooja, et seda öösel tagasi anda. Kasvuhoone uksed võivad olla eri suuruses ja mitmes seinas. Just nii nagu soovid.

Pakume Sulle Belgia kasvuhoone tootjate Euro-Serre ja ACD kasvuhooneid ning Leedu kasvuhooned Floria

Meie missioon on eriti kvaliteetsete, soojapidavate ning hea disainiga kasvuhoonete propageerimine ja pakkumine Eestis. Vastukaaluks pealetuleva üha primitiivsemate hiina lahendustega tahame pakkuda Eesti tarbijale midagi paremat.

Nagu tihti juhtub algas kogu kasvuhoone teema kunagi palju aastaid tagasi vajadusest omale endale korralik kasvuhoone leida. Tuli välja, et Eestist ei saagi. Otsisime maailmas ringi ja tegime endale asja selgeks ja leidsimegi mida pakutakse ja mis on kõige parem. 

Kasvuhooned tervislikule toitujale

Tervislik toitumine oli varem väljend aga nüüd on ta hädavajadus, et ellu jääda. Kõige lihtsam on mingi valik rohelisi vitamiiine omale aias ise kasvatada. Kui Sul pole oma maja või aeda pole katki tegelikult midagi. Meil on portatiivsed kasvuhooned, mille saad üles panna oma linna rõdule või kasvõi suveks renditud suvilasse. Sügiseks pakid kiiresti jälle kokku ja paned kappi ära. Portatiivsed Tropic Island kasvutelgid.

Kasvuhooned terveks eluks

Me ei ole nii rikkad, et osta halba kasvuhoonet. Seepärast on odavam osta kohe eluaegne kasvuhoone, mis kestab ilma poputamata terve elu. Alumiinium metallina on üsna kallis materjal aga kasvuhoone profiilide jaoks parim lahendus. Selle pärast sõltub kasvuhoone hind päris otseselt sellest kui palju on sinna kasutatud seda väärtuslikke metalli. Selles võib ise veenduda kui külastada ehituspoes kasvuhooneid ja vaadata nende profiilide paksust. Ja seejärel külastada meie kasvuhoone näidiseid. Sama põhipindalaga kasvuhoone konstruktsioonis kasutatud materjalid koguse vahe võib olla 4-5 korda. Meie kasvuhoonete profiilid on kõik kinnised karpprofiilid. Sellest tuleb tugevus ja soojapidavus.

Kasvuhooned ja ergonoomika

Tavaliselt selle peale ei mõelda aga ka kasvuhoone puhul on disain, kujundus ja ergonoomika väga olulised näitajad. Hästi läbimõeldud kujundusega ja ergonoomilises kasvhoonels on kasutajal mugav liikuda, kerge on igale poole ulatuda, kõik on nagu õiges kohas. Sellises kasvuhoones on mugav toimetada ja hea olla. Seda tunneb.

Euro-Serre ja ACD on kõige tugevamad ja ergonoomilisemad kasvuhooned maailmas. Ja see pole liialdus.

Kasvuhooned äärmuslikes olukordades

Paljud kasvuhoone tootjad pakuvad 12 aastast garantiid nagu meie aga ainult meie kasvuhooned on tõeliselt põlvkonna pikkuse vastupidamisega. Igal aastal on just talviste tormide saabumine see tõehetk kui selgub milline kasvuhoone on oma nime väärt. Meie kasvuhooned on näiteks konkurentidest enam Eesti tuulisel rannikul ja saartel kus on talvel väga tugevad tormid. Tihti on omanik juba varem proovinud järgi mõne muu tootja kasvuhoonega ja kui see on ära lennanud, siis otsutanud kapitaalsema kasuks.

Sina ei pea sellist kooliraha enam omast taskust maksma. Kasuta teiste kogemust, jäta see samm vahele ja investeeri kohe kapitaalsesse kasvuhoonesse.

Euro-Serre kasvuhoone karkassid on tugevast kambrilisest alumiiniumprofiilist, mis peavad vastu tõelisele Eesti halvale ilmale.

Kasvuhooned kinniste karpraamidega

Erinevalt kõikidest teistest tootjatest on Euro-Serre, Hobby ja ACD kasvuhoone karkassi elemendid kinnised karpprofiilid, mis annab võrreldes tavalise lahtise nurkrauaga (L või T kujuline ristlõige) kordades suurema tugevuse ja parema soojapidavuse.

Kõik Euro-Serre kasvuhooned on varustatud kas 4mm karastatud lihvitud klaasiga või 8mm polükarbonaatkattega. Hobby kasvuhooned on isegi 10mm polükarbonaadiga. Aastaringseks kasutamiseks mõeldud Tropic mudelid ja talveaiad on kaetud 14mm paksuse klaaspaketiga või 3-kihilise 16mm paksuse polükarbonaadiga. Kasvuhoone Tropic mudelis kannatab juba taimi ka ületalve pidada.

Kasvuhoone võib olla ka põnevama kujuga- näiteks ovaalne aiapaviljon Exotic

Meie kasvuhoonete detailide koostekvaliteet on eeskujulik ning kokku panemine on tõeliselt lihtne ja loogiline

Tegelikult on kasvuhoone kokkupanemise loogika väga oluline. On suur vahe kas veedad oma uue kasvuhoone pakendiga nädala ja vajad kolme sõpra appi või paned kasvuhoone kokku nädalavahetusega ja veedad ülejäänud aja sõpradega grillides.

Meie kasvuhoonete kokkupanemise loogika on siiani maailma parim mida pole veel suudetud järgi teha. Just inseneritöö on see millest sõltub kui palju vaeva peab omanik kokkupanemisega nägema. Samuti on oluline, et kõik detailid oleksid hästi viimistletud ja ühenduspoldi augud oleksid ülitäpsed. Kui nad seda ei ole, siis tuleb hakata ise viilima, saagima ja puurima. Meie kasvuhoonete puhul on ainukesed tööriistad mutrivõti ja töökindad.

Kasvuhooned suletud otstega polükarbonaadi plaatidega jäävad puhtaks ja kirkaks

Samuti oluline eelis Euro-Serre, Hobby ja ACD kasvuhoonete puhul on see, et kõik polükarbonaadi plaadid liimitakse otstest hingava kattega kinni. Ühelt poolt hermeetiliselt metallteibiga ja teiselt poolt hingava teibiga. See tagab, et teie kasvuhoone plaadid on puhtad ka paljude aastate pärast. Kui plaadid on otstest avatud, pääseb sinna mustus sisse ning ideaalsetes valguse ja niiskuse oludes hakkab seal varsti vetikas kasvama. Belglased on kõige peale mõelnud.

Muide vastavalt suurele nõudmisele pakume neid spetsiaalseid plaadikatte teipe ka eraldi müügis. Nii saad oma teise tootja kasvuhoone plaadid muuta samuti puhtaks ja soojapidavaks.

ACD on jälle spetsialiseerunud klaaskattega kasvuhoonete tootmisele ja arendamisele. ACD kasvuhoonetel kasutatakse katusel unikaalset jääklaasi, mis kaitseb liigse päikese eest ja seintel 4mm karastatud lihvitud klaasi. Lahendused on igale maitsele.

Vali oma kasvuhoonele Sinu jaoks sobiv kattematerjal

Taimede seisukohast on kindlasti polükarbonaat parem valik. Karastatud klaasist seinad võib valida näiteks seinamudelitel, aiapaviljonidel ja talveaedadel kui visuaalselt on oluline, et kasvuhoone seinad paistaksid maksimaalselt läbi. Ka sellisel juhul soovitame katuse paigaldada alati polükarbonaadiga, et pääseda kõrvetavast päikesest ja varjutamise vajadusest.

Polükarbonaatkattel on mitmeid eeliseid klaasi ees:

  • kerge paigaldada
  • ei vaja varjutust päikese eest (hajutab valgust)
  • on löögikindel ja praktiliselt purunematu
  • tänu soojapidavusele on taimedel pikem kasvuhooaeg
  • ühtlasem temperatuur ja vagusreziim kasvuhoones
  • Euro-Serre ja Hobby mudelitel kasutatakse polükarbonaati, mis ei moodusta sisepinnal tilkasid. Paljud taimed nagu tomat, kurk ja paprika on tundlikud lehtedele tilkuva vee suhtes.
  •  

Kasvuhooned koos kojutoomisega

Tellitud kasvuhoone komplekt tuuakse Sulle mugavalt koju kätte ükskõik kuhu Eestimaale nii, et endal pole vaja selle peale mõeldagi. Kogu komplekt on pakitud turvalistesse pakenditesse.

Eesti parimad kasvuhoone kojutoomise hinnad

Transpordikulud kojutoomisel on väga erinevad sõltuvalt kasvuhoone suurusest ja asukohast- seepärast tehakse parima hinnaga pakkumine alati personaalselt konkreetsele komplektile. Peab arvestama, et kasvuhooned on pikad ja õrnad veosed, mistõttu nende transport on veidi kallim kui kaubaalusega kive tuua. Õrnad veosed vajavad rohkem hoolt ja täpsust.

Tänu pikaajalisele koostööle ja suurtele kogustele on meil väga head kokkuleppehinnad suurte transpordifirmadega ning suudame pakkuda parimaid hindu kasvõi Muhu saarele viimiseks.

Kasvuhoone tellimine

Sul on vaja ainult valida välja soovitud kasvuhoone või talveaia mudel ja lisada ta koos vajalike lisaseadmetega ostukorvi. Ostukorvi lisamisel küsitakse Sinult kontaktandmeid ja tarneaadressi. Võid ka meile lihtsalt helistada või kirjutada ja rääkida oma soovist ja unistusest ning meie kogenud spetsialistid pakuvad just Sinu vajadustele optimaalseima lahenduse. Vahest tuleb konsultatsiooni käigus uusi ideid ja lahendusi, mis kohe pähe ei tulnud ja nii saab Sinu unistus konkreetsemad piirid.

Reeglina teeme kasvuhoone puhul esmalt komplekti hinnapakkumise ja vaatame kõik detailselt koos üle enne kui ostu vormistame. Nii on kõige mugavam teha parim otsus kui kõik on silme ees.

 

Uueks trendiks on saanud kasvuhoonete kasutamine hubase kohvijoomise ruumina

 

Üha enam eramajade omanikke on avastanud kasvuhoone võlud ning ikka enam kasvuhoonete

See 6x6m Euro-Serre talveaed peidab endas nii troopilist aeda kui mõnusat kohvi joomise kohta. Katus ja osa seinu on kaetud 16mm paksuse polükarbonaadiga, mis tagab kaitse päikese eest suvel ning annab privaatsust tänava suunas. Aiapoolne sein on aga 14mm pakettklaasiga. Pildil on ehitus veel pooleli aga palmid juba sees.

ostjaid on leidnud kasvuhoonete hubase lisaväärtuse, nimelt kerge talveaiana.

Mis võiks olla mõnusam kui jahedal aga päikeselisel kevadel või sügishommikul astuda sooja kasvuhoonesse ja leida eest kohvilaud, koogikesed, ajakirjad…

On veel üks trend, mis kogub hoogu. Paljud lapsed teevad oma vanematele kingituse korraliku kasvuhoone näol. Oma tarbeks tomati kasvatamisel ei pea kasvuhoone olema väga suur aga oluline on, et kasvuhoone oleks ergonoomiline ja mugav kasutada. Vanemas eas on eriti oluline, et iga asi oleks käe järgi ja iga liigutus oleks asja eest. Kui õhuvahetus ja kastmine on lihtsalt automatiseeritud muutub kasvuhoone pidamine kohustusest mõnusaks hobiks.

Seepärast on keskmise suurusega Maxi ja Hobby mudelid koos automaatse ventilatsiooni ja kastmise süsteemidega väga populaarsed kingitused.

Kogu kasvuhoonete valik meie E-poes: Euro-Serre   Hobby   ACD   Floria

Meie soomekeelne lehekülg Kasvihuoneet

Tootmiskasvuhooned ettevõtjale

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: