Euro Serre talveaiad

Euro Serre talveaiad. Euro Serre on Belgia kasvuhoonete ja talveaedade tootja keskmisest nõudlikumale kasutajale.
Talveaedade puhul tuleb esimesena välja tuua, et need talveaiad on eriala spetsialistide poolt loodud just talveaedadeks. Olgu siis taimede jaoks või mugavaks puhkeruumiks ja loomuliku valguse nautimise kohaks. Selles on suur erinevus kas lasete aknafirmal rõdu või terassi kinni ehitada või paigaldate juba talveaiaks loodud mudeli. Tänu kergkonstruktsioonile on meie talveaia lahendused keskmiselt 3 korda odavamad.

Kõik Euro Serre talveaiad profiilid, ühendused, konstruktsioonilahendused ja disain on hoolega läbi mõeldud tervik. Kõik on optimeeritud kasutaja ehk Sinu vajadusi ja mugavust silmas pidades. Kõik on omal kohal ja käe-jala järgi. Seinaks saad valida tugeva ja paksu kirka polükarbonaadi või 14mm klaaspakettseina. Kogu talveaia saad tellida värvitoonides, mis olemasoleva hoonega kõige paremini kokku sobib.

Euro Serre talveaaiad pikendavad sooja hooaega poole aasta võrra. Talveaias on mugav istuda ja toimetada juba jaanuaris-veebruaris. Sügisel saad tuuliste ilmade eest talveaeda kolida kohe kui lahtiselt aias enam istuda ei sünni. Loomulikku valgust saad talvel oma organismile just siis kui seda kõige enam vajad.

Pole vähe oluline, et Euro Serre talveaiad on kergesti kokkupandavad. Ka selles osas on neil konkurentide ees suur eelis. Kokkupanemise loogika on hästi läbi mõeldud. Kõik detailid on väga täpselt lõigatud ja viimistletud. Iga ühendus klapib täiuslikult oma kohale. Midagi pole vaja lõigata või sättida. Kokku saab panna üks inimene aga kahekesi läheb kindlasti lõbusamalt.

NB Kui keegi teeb sulle kasvuhoonele odavama pakkumise, siis anna meile teada. Teeme sulle veel parema pakkumise.

 

avaleht algus

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: