Toidukuivatid

Pakume Sulle ja Sinu perele parimaid Euroopas valmistatud nn loomuliku protsessiga toidukuivateid. TRE Spade on 120 aastase kogemusega Itaalia köögitehnika ja toidukuivati tootja. TRE Spade toidukuivatid on Euroopas väga hinnatud nii töökindluse kui suurepärase disaini pärast.

Ravimtaimede, ürtide, puuviljade, seente, marjade ja muu kuivatamine on olnud vanarahva praktikas aastatuhandeid nii Eestis kui mujal maailmas. Toidu kuivatamine on üks peamine võimalus koguda suvel salvestunud päikese energia ja taimedes moodustunud kasulikud ained talviseks kasutamiseks. Kuivatamisel saame säilitada pikaks ajaks ravimtaimede ja teiste kõrge väärtusega taimematerjali vitamiinid, mineraalid ja toiteväärtuse tervel kujul. Samuti saad kuivatada liha, kala, seeni, marju ja puuvilju. Loomuliku protsessiga toidukuivatid säilitavad toiduainete toiteväärtuse maksimaalselt.

Loomuliku protsessiga toidukuivatid ei närtsita toiduaineid nagu paljud kaubanduses pakutavad dehüdraatorid vaid kuivatavad sarnaselt päikese ja tuule käes kuivatamisele. Õunte puhul võivad kaubanduses pakutavad lahendused olla täitsa rahuldavad. Aga näiteks seente ja ravimtaimede puhul on tulemus radikaalselt erinev. Seente ja ürtide aroom ja maitseomadused säilivad ainult korralikus toidukuivatis kuivatades.

Liha ja kala puhul on väga oluline, et tulemus oleks ka hügieeniline ja ohutu kuna tegemist on kiiresti riknevate toiduainetega. Loomuliku protsessiga TRE Spade toidukuivatid kuumutavad kala ja liha protsessi alguses kuni 65 kraadini ja vähendavad siis temperatuuri tasapisi, et lõpetada toidu vananemine kohe alguses.

Edasimüügi huvi korral võtke palun ühendust: rodoaed@gmail.com

Loe täiendavalt: Toidukuivati kasutamine, Tomati kuivatamine, Seente kuivatamine, Viinamarjade kuivatamine toidukuivatiga, Ravimtaimede korjamine ja kuivatamine,

avaleht algus

Näitan kõiki 11 tulemust

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: