Kasvuhoonete müük ja paigaldus

Kasvuhoonete müük

Meilt saad Euroopa kõige kvaliteetsemate tootjate kasvuhooned koos paigaldusega.

Värvitud raamiga seinamudel Wall

Siit leiad suures valikus kvaliteetseid kasvuhooneid ning kasvuhoonete lisavarustust. Soovi korral rajatakse Sulle ka kasvuhoone vundament ning pannakse kasvuhoooned kiiresti ja korrektselt kokku ka.

Tutvu palun kasvuhoone lehekülgedega ning leia endale sobivaim lahendus nii kasvuhoone mudeli kui rikkaliku lisavarustuse osas.

Meie eksperdid aitavad Teil valida just Teie aeda optimaalse kasvuhoone mudeli ning soovitavad parimat asukohta aias. Meie tehnilised eksperdid hoolitsevad kasvuhoone kokku monteerimise eest ning annavad praktilisi juhendeid edaspidiseks hoolduseks.

Kasvuhoonete ostmine on meie online kaubamaja kaudu lihtne ja mugav. Oma valiku saad sisestada ostukorvi, mida saad vabalt korrigeerida ning lõpuks tellimuseks vormistada. Peale tellimuse saatmist saad arve ning täpsema info kauba kättesaamise ja kõige muu kohta. Kui tellisid ka paigalduse, siis lepitakse Sinuga kokku Sulle sobiv aeg töö teostamiseks.

Oleme meeleldi valmis nõustama mudeli valikul suuruse ja kattematerjali osas. Loe lähemalt kasvuhoone valiku kriteeriumide kohta.

Kasvuhooned koos kojutoomisega

Sinu kasvuhoone tuuakse Sulle mugavalt koju kätte ükskõik kus Eestimaal on seda vaja. Olgu selleks kohaks Harjumaa, Võrumaa või kasvõi Ruhnu saar.

Sulle antakse alati parim kojutoomise hind vastavalt komplektile ja asukohale personaalselt.

Loe lähemalt kasvuhoonete kojutoomine.

Kasvuhoonete paigaldus

Tegemaks Sinu uue kasvuhoone kasutamist veelgi lihtsamaks, pakume kasvuhoonete montaazi teenust. Niimoodi pääsed manuali uurimisest ning saad keskenduda kasvuhoone kasutamisele. Kasvuhoone montaazi soovist anna meile teada tellimuse vormis.

Kasvuhoone montaaz on mõnus tegevus ka ise teha. Kuid võid alati valida ka võtmed kätte variandi.

Vajadusel teeme valmis vundamendi kasvuhoonele või juhendame Sind vundamendi rajamisel. Lihtsaimad viisid on rajada postvundament kasutades valmis metallalusraami või paigaldada kasvuhoone fibo plokkidest rajatud alusele. Metallalusraam sisaldab komplektis metallankruid vundamenti valamiseks ja kinniteid kasvuhoone külge kinnitamiseks.

Loe palun vundamendi rajamise juhiseid. Kui vajad nõu, siis kasuta julgesti tagasiside vormi või helista meile.

 

Vana kasvuhoone eemaldamine

Uue teenusena sellest hooajast aitame Teil ka vanast kasvuhoonest ja kasvuhoone vundamendist lahti saada. Meie partnerfirma, kes on spetsialiseerinud lammutus- ja koristustöödele, lammutab ära ja viib minema kõik, mida pole vaja, ning teeb platsi puhtaks uuele kasvuhoonele.

Lähtuvalt senisest praktikast annaks ka ühe soovituse, millest võib abi olla. Väga sageli soovitakse uut kasvuhoonet sobitada vana kasvuhoone vundamendi peale, et vana ära kasutada ja kokku hoida. See on kiiduväärt praktilisus. Samas piirab selline lähteülesanne päris korralikult uue valikut ja sageli tehakse lõpuks väga suuri lisakulutusi eritellimuse peale, et vanaga sobitada.

Oleme oma klientidele alati sellisel juhul plussid ja miinused välja toonud, et valik selgem oleks ja valikuga ka hiljem tõeliselt rahule saaks jääda. Olemasoleva kasvuhoone vundament ei ole tavaliselt väga kapitaalne ehitis ehk teda on võimalik suhteliselt väikeste lisakuludega pikendada, muuta ja korrigeerida. Kindlasti odavam kui mõõdu järgi kasvuhoone parajaks lõikamise töö, mida saab muidugi ka teha.

Igal konkreetsel juhul peab eraldi otsustama. Mõnikord sobib vana vundament väga täpselt uue kasvuhoonega. Vahel on aga päris uue aluse rajamine odavam ja lihtsam kui vana säilitamine.

Anna palun meile oma soovist teada ja aitame Sind jõu ja nõuga!

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: