Hobby kasvuhooned

Hobby kasvuhooned on viimase 10 aasta populaarseimad kasvuhooned Eestis.

Hobby kasvuhooned on loodud spetsiaalselt põhjamaade karmidesse oludesse ning peavad vastu külmad talved, tugevad tuuled ja paksu lume. Meie Euro-Serre ja Hobby kasvuhooned on muide ainukesed kasvuhooned, mis peavad kindlalt vastu ka Eesti rannikualade ja saarte tormised talved. See räägib enda eest.

Tugev alumiiniumi sulamist konstruktsioon on üks tugevamaid Euroopas. Kõik kasvuhoone profiilid on kinnised kambrilised profiilid ehk mitte lahtised. See annab väga suure tugevuse ja soojapidavuse. Enamus kasvuhoone tootjaid kasutab lahtist L või T kujulist profiili ja nii hoiab tõesti kalli alumiiniumi pealt kõvasti kokku aga tulemus ei ole eriti soojapidav ja tuulekindel. Hobby kasvuhooned on valmisprofiilidest lõigatud ja pakitud Leedus. Tehniliselt on nad peaaegu samad kui meie Euro-Serre kasvuhooned aga paksema polükarbonaadiga.

Suurema soojapidavuse huvides on kasvuhoone katteks juba standardis tugev esimese klassi kvaliteediga 10mm paksune kirgas polükarbonaat. See polükarbonaat on UV-kindel ja sisepinnal on spetsiaalne Non-Drop kaitsekiht, mis välistab kondensvee tilkade tekkimise ja tagab parem läbipaistvuse kui teistel polükarbonaatidel. Polükarbonaatplaadid on otstest suletavad, mis tagab parema soojapidavuse ning pikaajalise puhtuse ja läbipaistvuse (üks ots on hingava kattega ja teine hermeetilise kattega). Soovi korral saad valida kasvuhoone katteks tugeva 4mm lihvitud ja karastatud klaasi, mis on turvaline. Ainukesena pakume kasvuhoonetele ka kombineeritud katet– katus polükarbonaat+ seinad 4mm karastatud klaasiga. See on väga populaarne lahendus.

Ja mis veel väga oluline: Kõik on juba hinna sees. Kasvuhoone hinna sees on juba nii katuse luugid, vihmaveerennid, korralikud alumiiniumist vihmaveetorud kui vundamendi alusraam koos ankrujalgadega. Meil ei ole varjatud kulusid, et peaks ise luuke juurde ostame või midagi sellist.

Pole vähe oluline, et Hobby kasvuhooned on kergem kokku panna kui konkurentide mudeleid, kuna kokkupanemise loogika on hästi läbi mõeldud. Juhendid on selged ja arusaadavad ka inimesele, kes ei ole kunagi midagi ise kokku pannud. Nüüd on seda lihtne teha. Kõik detailid on väga täpselt lõigatud ja viimistletud. Iga ühendus klapib täiuslikult oma kohale. Midagi pole vaja lõigata või sättida. Kokku saab Hobby kasvuhooned panna üks inimene aga kahekesi läheb kindlasti palju lõbusamalt.

Vajadusel kasuta kasvuhoone ostmisel järelmaksu võimalust. Korraliku kasvuhoone ost on pikaajaline kasulik investeering. Küsi üle kui küsimusi tekib.

NB Tänasest kasvuhoonete kevadised kampaaniahinnad kuni -30%. Suurimad soodustused on Hobby Maxi mudelitele. Küsi personaalset pakkumist komplektile.

Loe täiendavalt: Kasvuh. nõudlikule kasutajale, Kasvuh. valimine, Kasvuh. vundament, Kasvuh. montaazPolükarbonaat või klaas kasvuhoonelKasv. värvimine,

avaleht algus

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: