Hobby kasvuhooned

Hobby kasvuhooned on loodud spetsiaalselt põhjamaade karmidesse oludesse ning peavad vastu külmad talved, tugevad tuuled ja paksu lume.

Tugev alumiiniumi sulamist konstruktsioon on üks tugevamaid Euroopas. Enamus kasvuhoone tootjaid kasutab lahtist L või T kujulist profiili ja nii hoiab tõesti kalli alumiiniumi pealt kõvasti kokku aga tulemus ei ole kindlasti nii soojapidav ja tuulekindel.

Suurema soojapidavuse huvides on kasvuhoone katteks juba standardis tugev esimese klassi kvaliteediga 10mm paksune kirgas polükarbonaat. See polükarbonaat on UV-kindel ja sisepinnal on spetsiaalne Non-Drop kaitsekiht, mis välistab kondensvee tilkade tekkimise ja tagab parem läbipaistvuse kui teistel polükarbonaatidel. Polükarbonaatplaadid on otstest suletavad, mis tagab parema soojapidavuse ning pikaajalise puhtuse ja läbipaistvuse (üks ots on hingava kattega ja teine hermeetilise kattega).

Pole vähe oluline, et Hobby kasvuhooned on kergem kokku panna kui konkurentide mudeleid, kuna kokkupanemise loogika on hästi läbi mõeldud. Juhendid on selged ja arusaadavad ka inimesele, kes ei ole kunagi midagi ise kokku pannud. Nüüd on seda lihtne teha. Kõik detailid on väga täpselt lõigatud ja viimistletud. Iga ühendus klapib täiuslikult oma kohale. Midagi pole vaja lõigata või sättida. Kokku saab Hobby kasvuhooned panna üks inimene aga kahekesi läheb kindlasti palju lõbusamalt.

Loe täiendavalt: Kasvuh. nõudlikule kasutajale, Kasvuh. valimine, Kasvuh. vundament, Kasvuh. montaazPolükarbonaat või klaas kasvuhoonelKasv. värvimine,

avaleht algus

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: