Rene kasvuhoone Maxi 7m2

Kasvuhooneid on väga erineva suurusega just selle pärast, et igaüks leiaks just endale sobiva. Võib olla on olemasolev kasvuhoone vundament, millega vaja arvestada; teine kord on vaja abihoone külge just õige suurusega kasvuhoone sobitada, aga vahel tahaks lihtsalt midagi väikest ja romantilist oma linnaaeda. Renel oli koos aiapaviljoniga kiviparkettalus juba tehtud kui hakkas omale sobiva suurusega kasvuhoone mudelit otsima.

Läbi kasvuhoone seina on näha peremehe valmistatud kasvatuse kastid. Taustal on grillimaja kus värsked saadused kasvuhoonest koos lihaga kohe käiku lähevad.

Euro-Serre kasvuhoone Maxi 7m2 mudel on tegelikult meie valikus üks väiksemaid aga tänu kõrgetele (1,81m) külgseintele on seal päris palju ruumi kasutamiseks. Kuna seinad on kõrged, siis saab seal sees kogu ruumi praktiliselt ära kasutada. Taimed võib istutada otse pinnasesse aga kõiki taimi võib ka kasvatada konteinerites nagu viimastel aastatel väga moodi on läinud. Kui on valitud puhta kivipõrandaga kasvuhoone variant, siis on konteineris või kastis kasvatamine väga puhas ja mugav. Konteinerites kasvatamise kohta loe lähemalt artiklist “Konteineraiandus kasvuhoones”. Noortaimi ja seemikuid saab paigutada mugavale puusakõrgusele seinariiulitele. Nii jääb küürutamist vähemaks.

Nagu pildilt läbi kasvuhoone seina näha on peremees teinud endale ise ilusad metallraamidel puust tomatite kasvatamise kastid. Kastide mõõdud on ca 30x100cm ja kõrgus ca 30cm koos jalgadega. Seest on kastid vooderdatud peenrakangaga, mis hoiab kinni mulla aga laseb läbi üleliigse niiskuse.

Rene ütles, et järgmisel kevadel pannakse juba varakult erinevad tomati ja paprika gurmeesordid idanema. Kes ise proovinud ja juba hamba verele saanud teab, et parimate maitseomadustega tomatisorte saab ainult ise seemnest kasvatades. Sortide valik on päris suur, ole aga mees ja pane seemned õigel ajal idanema.

Soovime Rene perele jõudu ja jääme kevadet ootama!

Väike kasvuhoone sobib hästi linna aeda

 

 

 

 

 

 

 

Kogu kasvuhoonete valik meie E-poes: Euro-Serre   Hobby   ACD   Floria

Kasvuhooned nõudlikule kasutajale   Kasvuhoone valimine   Kasvuhoone vundament   

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: