Pakume ainult parimat- kasvuhooned, pesakastid, köögitehnika..

Oleme oma tegevuse algusest peale seadnud ülesandeks leida valikusse tooteid, mis on millegi poolest parimad või erilised. Keskpäraseid tooteid on Eesti turul juba küllalt ja hiina kaupadest on inimesed väsinud.

Meie valikust leiad palju tooteid, mis on oma klassi parimad- kas siis materjalide ja vastupidavuse või unikaalsete tehniliste lahenduste poolest. Peamiselt on tegemist Belgia, Saksamaa, Austria ja Itaalia toodetega.

Euroopa parimad Kasvuhooned

Euro-Serre Plus kasvuhoone

Kasvuhoonete osas tegime oma otsuse peale mitmeaastast katsetamist ja erinevate kasvuhoonete tootjate mudelite põhjalikku uurimist. Kuna Eesti on põhjamaa oma paksu lumevaibaga talvel, tugevate tormidega sügisel ja pikaealise vastupidavuse traditsioondega juba muinasajast alates, siis jäi sõelale ainult üks tootja- Belgia Euro-Serre kasvuhooned.

Belgia Euro-Serre kui kõige tugevam ja kvaliteetsem kasvuhoone.  Euro-Serre kasvuhooned on hetkel ainuke tootja Euroopas (ja tegelikult ka maailmas..), kes toodab tõeliselt tugeva raamiga talvekindlaid kasvuhooneid, mis sobivad põhjamaades kasutamiseks. See ei tähenda, et kõik teised on kõlbmatud, sugugi mitte. Samuti on Euro-Serrel palju kopeerijaid nagu parimatel ikka.

Lihtsalt Euro-Serre kasvuhoone kogu konstruktsioon on väga hästi läbi mõeldud juba insenerlahenduste staadiumis. Kõik sõlmed, ühendused, tihendused, materjalid, proportsioonid ja mõõtmed on tõeline meistriteos mis kõik koos toimib nagu tugev Tensegrity struktuur. Teda on lihtne ja mõnus kokku panna kuna kõik detailid on äärmiselt täpselt viimistletud. See on nagu suurte meeste Lego konstruktor.

Eriti kvaliteetsest materjalist polükarbonaatplaadid ja ainukese tootjana pakutav otstest suletavad plaadid tagavad parema soojapidavuse ning kirka läbipaistvuse ka paljude aastate pärast. Euro-Serre on lihtsalt klass omaette.

Aastaid tagasi müüsime pikka aega ka tuntud Taani firma Juliana kasvuhooneid aga paraku nende hinna-kvaliteedi suhe ei õigustanud nende pakkumist parimatena. Kellegi jaoks on ka need tooted just õige valik aga mitte meie jaoks. Rahuldume ainult parimaga ja parim peab olema ka hinna suhe sellesse, mida kasutaja saab.

Kui võtta kokku kõik Euro-Serre tugevused ja plussid teiste ees ja see suhtestada hinnaga, siis saame väga soodsa pakkumise.

Kuna parimatest parim ei ole kindlasti kõige odavam absoluutarvudes, siis lisasime valikusse ka võimaluse omandada veidi lihtsam kasvuhoone täiesti sümboolse hinnaga. Vaata kasvuhoone mudeleid kategoorias Teised Kasvuhooned.

Nii on kasvuhoonete valik tõesti igale maitsele.

Digitaalselt kontrollitav soojapuhur Palma

Kasvuhoone ja aedniku tarvikud- soojapuhurid, taimelambid, kastmissüsteemid, taimekuivatid jne

Kasvuhoone tarvikute valik on mitmelt Saksamaa ja Austria tootjalt. Sõelale jäid ainult kvaliteedi ja tõhususe osas parimad tooted.

Eraldi tasub mainida Austria tehast, kes toodab murrangulise leiutisena tuntud patenteeritud keraamilise anduriga Blumat kastmissüsteeme. Automaatsete kastmissüsteemide kasutamise aianduses võib põhimõtteliselt jagada kaheks – aeg enne seda leiutist ja pärast. Kuigi kaubanduses võib leida veel igasuguseid süsteeme vanemast ajast on keraamilised andurid oma lihtsuse ja vastupidavusega kõik elektroonilised ja muud kastmissüsteemid praktiliselt kõrvale tõrjunud.

Taimede ettekasvatamine ja aastaringne kasvatamine on nüüd väga lihtne ja mugav tänud paljudele abivahenditele nagu tõhusad taimelambid, ettekasvatuse elektrimatid, minikasvuhooned, digitaalse anduriga soojapuhurid ja väga säästlikud gaasipuhurid. Tänu headele ja odavatele profivahenditele on taimede kasvatamine nüüd kättesaadav igale hobiaednikule. Ainult naudi.

Loomulikult ei piirdu valik ainult kasvuhoone tarvikutega vaid pakume ka üldaiandusele ja koduaeda sobivaid tooteid. Olgu näiteks patenteeritud eriti tugevast materjalist koormakatted, mis kannatavad kuni 5x rohkem räsimist kui tavalised analoogid. Samuti unikaalsed saksa telk-kasvuhooned või kasvuhoone telgid, mis pakuvad mobiilset alternatiivi kapitaalsele kasvuhoonele. Kasvuhoone telgi saad püstitada aeda, verandale või korrusmaja rõdule 20 minutiga. Sama kiiresti saad ta uuesti lahti võtta ja mugavasse kandekotti pakkida. Kasvuhoone telk on unikaalne võimalus panna kiiresti ja odavalt külmaõrnadele taimedele peale talvekaitse koos soojendusega.

TRE Spade toidukuivatid

Tre Spade Dry-Deluxe

Itaalia TRE Spade toidu- ja taimekuivatid on parim valik nii professionaalile kui kodukasutajale. Taimekuivatite valik on tehtud lähtudes kõrgest kvaliteedist, pikaajalisest tootmiskogemusest, kasutusmugavusest ja tõhususest. TRE Spade taimekuivatid on kõige vaiksemad, kõige kaasaegsemad ja kõige töökindlamad taimekuivatid.

Rikkalik tagasiside Eesti kasutajatelt on näidanud, et need taimekuivatid sobivad tõesti oma kasutuse lihtsuselt nii 90 aastasele memmele kui oma tõhususelt nõudlikkule Eesti ettevõtjale. Täname kõiki kasutajaid.

Head toodet on meeldiv Sinuga jagada.

Schwegleri pesakastid, linnusöögimajad ja linnusöögid

Jällegi parimatest parim valitud just Sinu jaoks, kes Sa hindad oma aega ja raha. Schwegler on pika traditsiooniga saksa tootja, kes on loonud ja patenteerinud suure osa uuendustest lindude pesakastide loomisel. Kuna tegemist on ettevõttega, kelle eesmärk pole pelgalt äriline vaid peamist rõhku pannakse lindude ja metsiku looduse kaitsmisele, siis on tooted tõesti parimad. Nende meeskonnas on väga palju Euroopa parimaid linnuteadlasi, kes pesitsemistingimuste loomisel oma tooteid pidevalt katsetavad ja täiustavad.

Nende väljatöötatud ja nüüdseks kogu maailmas juba ligi 10 miljonit komplekti müüdud puit-betoonist pesakastid on osutunud väga tõhusaks. Tänu headele isolatsiooni omadustele ja eri kujule asustavad linnud neid pesakaste ca 3 korda rohkem kui tavalisi puidust pesakaste. Ja kuna vastupidavus on üle paarikümne aasta, siis on hinna-kvaliteedi suhe tõeliselt erakordne.

Lisaks lindudele on pesakaste nahkhiirtele, samuti pesamajad siilidele, maamesilastele, kimalastele, liblikatele, herilastele jne. Mitte ainlt linnud ei vaja meiepoolset kaitset ja abi. Vähemalt sama suurt abi vajavad paljud putukaliigid ja eriti mesilased ja kimalased, kes hoolitsevad kogu põllumajanduse saagi tolmutamise eest.

Söögimajad ja söögisegud lindudele

Lindude talvine söötmine on igale eestimaalasele juba lapsepõlvest tuttav tegevus. Kes meist poleks tihastele akna taha pekki riputanud või talvel seemneid söögimajasse pannud. Selles osas on samuti aeg edasi läinud. Nüüd on olemas suures valikus linnusööke vastavalt aastaajale ja linnuliigile. Iga linnuliik vajab natuke erinevat lähenemist ja kui soovid oma aias näha palju erinevaid linde, siis on mõistlik panna välja ka erinevaid söögimaju ja erivaid sööke.

Söögimajade osas on valikus nii ameerika, inglise kui saksa söögimajade tõeline paremik. Mõned söögimajad toodetakse USA ja Inglismaa patentide alusel saksamaal, teised ongi saksa patendid aga kõik nad on palju auhindu saanud ja parimatest parimad. Kasutatud on ainult parimaid materjale nagu ilmastikukindel läbipaistev polükarbonaat, roostevabast terasest võrgud, roostekinlast metallist osad ja õrred jne.

Näiteks kuulsad RingPull söögimaja mudelid on patenteeritud ja auhinnatud kergesti avatavad ja puhastatavad söögimajad. Parim kingitus linnusõbrale.

LifeTime pähklisöötjad ongi eluaegse garantiiga roostevabast metallist söögimajad.

Aknale kinnitatavad söögimajad püsivad tõesti hästi ja peavad kaua vastu.

Euroopas ja Eestis lained löövad Schwegleri söödakoogid ja rasvapallid on orgaanilisest toorainest toodetud talvesöögid, mida linnud väga hindavad. Kuna söögid on loodud linnuteadlaste poolt pikaajaliste katse-eksituse viisil täiustades lähtuvad nad just lindude vajadusetest, mitte ärilisest huvist. Tõeliselt hea tulemus. Samuti värskendavalt uudne lähenemine, kus esikohal on lindude huvid ja ärihuvid on kuskil tagapool- väga haruldane tänapäeva maailmas.

Ostes meie pesakaste, söögimaju ning lindude sööki astud Rodoaed Loodusesõbra klubi liikmeks ning toetad Eesti linde ja teisi loomi. Me sponsoreerime igal aastal kuskil Eestis pesakastide ülespanekut ja lindude lisatoitmist. Ostes meilt toetad otseselt ja kaudselt seda vajalikku ettevõtmist.

Täname Sind rohelise eluviisi toetamise eest !

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: