Lindude pesakastid

Lindude pesakastid erinevatele aia- ja metsalindudele

Siit leiad pesakastid sellistele lindudele nagu kakud, pistrikud, pääsukesed, piiritajad, porr ja käblik aga ka jäälind, vesipapp ja hakk.

Kakkude pesakastiga koos pane alati lausa samale puule üles ka pesakast puukoristajale 5KL, kuna puukoristaja kipub muidu kakkude pesakastid hõivama. Samal põhjusel pane koos lindude pesakastidega üles ka mõned pesakastid nahkhiirtele, et nahkhiired lindudele mõeldud pesakaste omale ei võtaks. Parem on neile paigaldada kohe neile sobivad eluruumid.

Eraldi valikus on lindude pesakastid pääsukestele ja piiritajatele. Nii eramule kui linna suurhoonetele paigaldamiseks. Piiritajad vajavad kõrgeid elukohti nagu näiteks korruselamud linnades või kahekordne elamu.

Hakk on mõnes Eesti linnas nagu näiteks Pärnu väga tavaline lind aga ta ei ole sugugi tavaline igalpool. Hakki loetakse üheks intelligentsemaks linnuks üldse. Vaadake neile nutikatele lindudele vahest silma… Seepärast on nende koloonia rajamiseks mõne julgustava pesakasti ülespanek põnev ettevõtmine ja suur heategu.

NB Pea meeles, et lindude pesakastid on loodud lindudele, et nad meeldiksid ja sobiksid neile, oleksid soojad ja turvalised ja kiskjatele märkamatud. Nad ei pea olema meie silmale ilusad. Tihti teevad inimesed selle vea, et valivad linnule pesakasti mis on ilus. Ära tee seda. Neid pesakasti mudeleid on testitud ja täiustatud üle 50 aasta. Nad on linnu silmale väga ilusad.

Loe täpsemalt: Pesakasti valimine, P. Paigaldamine, P. Hooldamine, Schwegler pesakastid,

avaleht algus pesakastid

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: