Schwegler pesakastid ja loodustarvikud

Schwegler pesakastid ja elukohad lindudele, nahkhiirtele, imetajatele ja kasulikele putukatele

Täname Sind huvi eest. Saksa firma Schwegler on välja töötanud ja loonud pesakaste ja teisi pesitsemise abivahendeid lindudele, nahkhiirtele, putukatele ja paljudele teistele olenditele juba üle 50 aasta. Scwegleri puit-betoon massist pesakastid on osutunud üle ootuste edukaks lindude ja pisiimetajate seas üle terve Euroopa ja Ameerika mandri.

Meie panus loodusele on oluline

Kuigi enamus inimesi on väga hästi teadlikud erinevatest ohtudest meid ümbritsevale looduskeskkonnale, unustatakse tihti ära, et me saame igaüks ise astuda otsustavaid samme oma loodusliku mitmekesisuse säilitamiseks. Schwegler pesakastid on tehtud meie loodud ja patenteeritud puit-betoon materjalist mis on väga vastupidav ja samas äärmiselt keskkonnasõbralik. Tänaseks päevaks on meie toodetud Schwegler pesakaste paigaldatud metsadesse, aedadesse ja viljapuu aedadesse Euroopas, USA-s, Kanadas ja paljudes teistes maades kokku üle 8,5 millioni. Ja nad on enamuses siiani kasutusel.

Uued mudelid

Selleks hooajaks oleme me oma tootevalikut laiendanud selliste toodete osas, mida saab paigaldada hoonetele, sildadele, mastidele ja teistele rajatistele. Vaata näiteks meie uut sisse ehitatavat Schwegler pesakastid Built-in Multi-System tootesarja ning seinale paigaldatavat nahkhiirte pesitsusmaja 1FQ Bat Roost aga samuti teisi sarnaseid uusi tooteid. Samuti jätkame kõikide kõrgekvaliteetsete aeda ja rõdule mõeldud pesakastide tootmist. Vaata ka palun meie tooteinfot “Linnud ja nahkhiired kes pesitsevad hoonetes ja seintel”.

Me pakume aga palju enamat kui pelgalt pesakaste. Näiteks meie Piiritaja kutsesignaalide CD. Sellel CD-l on erilised kutsungi hääled, mis meelitavad ligi neid linde. See on osutunud väga tõhusaks. Selle plaadi abil saab meelitada piiritajad pesitsema neile sobivatele pesitsemise aladele kus nad varem pole pesitsenud. Lisaks piiritajatele on ka meie teiste pesakastide valik täienenud.

Schwegler pesakastid, peamised omadused ja eelised tavaliste pesakastide ees:

 1. Meie pesakastid on lihtsasti paigaldatavad, kontrollitavad ja puhastatavad.
 2. Patenteeritud paigalduse meetod puudele hoiab ära puude vigastused ja puu tüve kasvamise ümber pesakasti kinnituse.
 3. Pesakastide disain peegeldab looduslikke elukohti. Pesakastide sisemised mõõdud ja kuju on sarnased nendele, mida teevad rähnid või mis tekivad vanadesse puutüvedesse loodusliku pehkimise tagajärjel.
 4. Meie pesakastid on kuulsad oma vastupidavuse poolest. Nad peavad vastu vähemalt 20-25 aastat ja on koheselt valmis lindudele kasutamiseks. See tähendab mitut aastakümmet edukat pesitsemist reaalsetes loodusoludes. Meie pesakastid on välja töötatud ja kujundatud tihedas koostöös juhtivate ornitoloogide, loodushoiu organisatsioonide, riiklike looduskaitse ametite ja metsanduse ekspertidega. Nende loomise taga on aastakümmnete pikkune praktiline kogemus ja teadmised. Pesakastid on tehtud meie unikaalsest puit-betooni segust, mis on täielikult looduslik toode ja koosneb 75% ulatuses puidust ja erinevatest lisanditest, mis tasakaalustavad ilmastiku mõjusid. Selline materjal tagab hea soojustuse temperatuuri kõikumiste suhtes, laseb õhul liikuda läbi seinte ning hoiab ära kondensniiskuse tekkimise pesas, mis tekib kergesti plastikust, kivist või üleni betoonist pesakastides. Meie materjal on samuti palju pikaealisem ja vastupidavam ning ilmastikukindlam kui puit. Samuti peab puit-betoonisegust pesakast kenasti vastu rähnide rünnakutele.
 5. Iga pesakasti mõõte, pesitsemiskambri suurust ja kuju, lennuava kuju ja suurust ning palju teisi omadusi on lindude ja loomade endi järgi pidevalt kohandatud. Linnukaitse organisatsioonide poolt üle maailma tehtud eksperimendid kinnitavad, et suurim asustustihedus lindude poolt (ehk pesitsevaid paare hektari kohta) on saavutatud just meie loodud pesakastidega.
 6. Schwegler tooted on auhinnatud ja ametlikult tunnustatud ning heaks kiidetud paljude rahvusvaheliste organisatsioonide poolt. Siin on mõned neist:
 • German Federal Biological Centre for Agriculture and Forestry (BBA)
 • German Nature Protection Association (NABU)
 • Bavarian Regional Association for the Protection of Birds (LBV)
 • German Environmental Protection Association (DUH)
 • Jordsand, Society for the Protection of Seabirds and Nature
 • EURONATUR/European Cultural Heritage Foundation
 • LPO, France
 • Luxemburg Association for the Protection of Birds and Nature
 • Blue Bird Association of North America
 • SEO, Spain
 • LIPU, Italy
 • Global Nature Fund
 • Vogelbescherming, Belgium

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: