Miks valida tugev ja kvaliteetne kasvuhoone ?

Miks on hea investeerida kohe korralikku kasvuhoonesse

Kasvuhoonete valik turul on väga suur aga miks ma peaksin valima kvaliteetse ja korraliku kasvuhoone. Säästaksin ju raha kui ostaksin kõige odavama ?

Kasvuhoone ostmine on kindlasti investeering

Korralik kasvuhoone tagab kvaliteetse ja vitamiiniderikka toidu Sinu lauale

Käiakse ju välja suur summa raha. Investeering on oma ja laste tervisesse, lastele ka eeskujuks ja õppematerjaliks isesesivasse ellu. Oma kasvatatud tomat, kurk, paprika ja maitseroheline on ökoloogiliselt puhas. Selles on palju päikese energiat ja suures koguses vitamiine. Värskelt küpsenud päikesesooja tomati maitse on midagi sellist, mida raha eest kuskilt osta ei saa. Lisaks kasvatamise protsess ja rõõmud oma tegevusest. Oma kasvatatud puhas toit on alati veidi kallim kui poe oma aga seda on ka kvaliteetne ja huvitav eluviis.

Investeerides kvaliteeti säästad raha

Kasvuhoone huvilisel võib tekkida õigustatud küsimus, et miks ma peaksin maksma rohkem parema kasvuhoone eest kui ma saaksin ju ka soodsamalt kasvuhoone. Tihti mõeldakse, et kui ma ju ainult oma tarbeks kasvatan natuke tomatit ja kurki, siis milleks mulle ikka kõige parem kasvuhoone.

  • Esiteks luba endale alati parimat– mitte tingimata kõige eksklusiivsemat aga parimat. Sina ja Su pere on seda väärt. Heas kasvuhoones on lisaks tugevusele ja kvaliteedile ka kõik ergonoomiliselt kujundatud ja paigutatud. Kõik on mugavalt käe ja jala juures. Vähem käimist, vähem kummardamist ja kükitamist.
  • Teiseks investeerides kohe korralikku ja vastupidavasse kasvuhoonesse säästad väga palju raha ja aega. Hiljutiste talvede paksud lumed näitasid Eestis selgelt ära, millised kasvuhooned on meie oludesse sobivad ja millised kindlasti mitte. Midagi ei ole teha aga 400-500 eurone Hiina RV peene raamiga kasvuhoone eluiga on kuni esimese lumeni või kuni Jaanuari tormini. Ka kumera katusega idanaabri mudelid ei ole loodud kestma paksu lund nagu talved näitasid. Kui aga halvim on juhtunud, siis abi pole enam kuskilt võtta.

Meie juurde jõudis viimasel kahel aastal hulganisti inimesi, kes olid selle õppetunni juba saanud ja ka neid kes olid isegi kaks õppetundi saanud- ostes peale esimest lund veel ühe Hiinaka või idanaabri variandi. Väga kallis kooliraha selle eest aga jääb hästi meelde.

Kui võtta nii, et nn parima hinnaga pakkumise (ca 5-10m2) kasvuhoone saad umbes 600 eur eest ja see kestab 1-2 talve. See tähenadb, et max 3 aasta tagant tuleb osta uus ehk 30 aasta peale kulub lihtsustatult öeldes ca 6000 EUR.

Korraliku 12m2 Belgia kasvuhoone saad ca 1900 eur eest ja see kestab vähemalt 30 aastat. Tulemuseks on hinnavõit 3 korda. Lisaks muidugi kvaliteetse kasvuhoone kasutamise nauding ja mugavus kõik see aeg.

Kui palju oled Sina valmis kooliraha maksma ? Aga kui palju oled valmis oma närve ja aega kulutama, nõudes hüvitist hävinud kasvuhoone eest ja otsides uut ?

Korralik kasvuhoone on suure tugevusvaruga nii kontsruktsiooni kui materjalide vastupidavuses

Belgia Euro-Serre, ACD ja Hobby kasvuhoonete konstruktsiooni kõik elemendid on kinnised alumiinium karpprofiilid. Keeruline sõna aga see tähendab lihtsalt väga suurt tugevust ja samuti head soojapidavust varakevadel ja sügisel. Euro-Serre kasvuhoone raam kannatab 10 täismeest katusele ronimas. Seda pole küll igapäevaselt vaja aga see näitab lihtsalt inseneritöö kvaliteeti.

Kõik Euro-Serre kasvuhoone polükarbonaatplaadid on toodetud spetsiaalselt kasvuhoonetele. Plaadid on väljast kaetud erinevate kaitsekihtidega ja UV-kaitsekihiga, seestpoolt aga kaetud omapärase kihiga, mis ei lase tekkida vee tilkadel. Kõik kondenseeruv vesi juhitakse mööda plaadi pinda alla vihmaveerenni. See on oluline paljudele taimedele looduslikult haigusvabal kasvatamisel.

Säästa oma aega ja tervist!

Telli oma uus kasvuhoone pikaajalise kogemusega tunnustatud tegija käest. Hoolitseme alati oma klientide eest ja oleme olemas ka paljude aastate möödudes kui abi peaksid vajama.

Rodoaed.ee kasvuhooned on väga paljudes Eesti kodudes, aiandites ja väikeettevõtjate aedades. Ka meie President Ilvese perekonna maakodus on just meie Euro-Serre Maxi mudel. Kõrgendatud seinaga, et kõrged külalised saaksid siseneda ilma kummardamata.

Soovime Sulle edu kevadel ja suvel vitamiinide kasvatamisel!

Küsi julgesti abi ja nõu.

Kogu kasvuhoonete valik meie E-poes: Euro-Serre   Hobby   ACD   Floria

Kasvuhooned

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: