Kasvuhooned ja talveaiad

Euroopa parim valik erinevaid kasvuhooneid ja talveaedu. Oleme seda valikut aastate jooksul hoolega kaalunud ja testinud ning pakume nüüd Eesti aednikule ainult järeleproovitud tootjad. Kasvuhooned ja talveaiad, mis sobivad põhjamaistesse oludesse.

Belgia Euro-Serre kasvuhooned ja talveaiad on kasvuhoonete maailma tõeline koorekiht. Siin on kõik maksimaalne. Parim mida raha eest saab. Suurim valik erinevaid kasvuhooneid, paviljone ja talveaedu. Viimistluse täpsus ja korrektsus, materjalide kvaliteet ka detailides on see mida inimesed otsivad tavaliselt luksusautode puhul. Siin on see kõik saadaval mõistliku hinna eest. Kui otsid endale parimat, siis see on Sinu valik.

ACD on samuti Belgia tootja ja pakub väga korralikke kasvuhooneid. Nende leivanumbriks on just T-kujuliste talveaedade ja kaldseintega kasvuhoonete tootmine.

Hobby on kasvuhoonete maailmas suhteline uustulija aga pakub juba väga tugevat konkurentsi. Tõenäoliselt kõige müüdavamad keskmise suurusega kasvuhooned Eestis.

Leedu kasvuhooned Floria on disainitud ja loodud spetsiaalselt säästliku kasutaja vajadustele. Kui Euro-Serre või Hobby tundub korraga liiga suur investeering, siis on see just Sinu valik. Floria mudelid on korralikud ja tugeva konstruktsiooniga kasvuhooned aga sama soodsa hinnaga kui sama suured õhukesed hiina mudelid. Tõenäoliselt parima hinnaga tõeliselt ilmastikukindlad mudelid Eestis.

NB Hetkel on Euroopas pidevas tõusus kõikide toorainete ja metallide hinnad. Seega muutuvad jooksvalt kõikide toodete ja ka kasvuhoonete hinnad. Kui on plaan kasvuhoone omandada, siis ära jäta seda mõtet ootele. Täna on kõik odavam kui paari kuu pärast. Lihtsalt praktiline soovitus.

Loe täiendavalt: Kasvuh. nõudlikule kasutajale, Kasvuh. valimine, Kasvuh. vundament, Kasvuh. montaazPolükarbonaat või klaas kasvuhoonelKasv. värvimine,

avaleht

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: