Taimelambid

Taimelambid nii ettekasvatuseks kui talviseks valgustuseks.

Kevadisel taimede ettekasvatamisel on taimelambi olemasolu hädavajalik kuna taimed nõrgas valguses tugevaks ei kasva. Nõrgas valguses venivad seemikud ja taimed välja ning seda viga ei saa enam hiljem kuidagi parandada.

Tähelepanuks aknalaual kasvatajatele- ka aknalaual kasvav taimekene vajab ülevalt valgust andvat tugevat taimelampi, et sirgelt ja tugevalt kasvada. Külgsuunas tulev valgus ei ole alati parim lahendus.

Meil on valikus erinevad ka juba koos kütte ja valgustusega moodsad minikasvuhooned kuhu pole vaja lisada muud kui seemned või taimed. Kui aga minikasvuhooned pole plaan soetada võite taimed kenasti kasvatada suureks ka aknalaual või põrandal aga siis on vaja kindlasti korralikku lisavalgust. Ja siin tulevadki appi taimelambid.

Iga lamp ei ole taimelamp. Taimelamp on juba loomisel arvestatud andma taimedele sobiva tugevuse ja spektriga valgust. Meie valikus on alati parimatest parim ja nii ka taimelampide puhul. Valikus on erineva võimsusega ja mõõtmetega tugevad LED taimelambid, mis ei kuumene ja töötavad aastaid ja aastaid. Vali omale sobiv mudel välja ja naudi kuidas ettekasvatamise õnnestub paremini kui kunagi varem.

esileht aed ja hoov  taimede kasvatamine

 

Näitan kõiki 5 tulemust

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: