Keraamiliste anduritega automaatsed kastmissüsteemid

Keraamiliste anduritega automaatsed kastmissüsteemid on tänapäeval kõige uuem ja tõhusam tehnoloogia, mis on juba ammu vahetanud välja vanamoodsad elektrooniliste kelladega süsteemid.

Elektroonilise kellaga süsteemidel on üks suur puudus. Nimelt ei saa süsteemile selgeks teha kui palju vett taimed vajavad – süsteem annab kõikidele taimedele kindlal ajal alati sama palju vett. Ühes nurgas taimed juba hallitavad ja teisel pool päikese käes kuivavad aga süsteem ei tee vahet. Keraamilised andurid aga annavad vett täpselt ja ainult nii palju kui taimed juurtega pinnasest ära võtavad.

Keraamilised andurid on üks nendest geniaalsetest leiutistest, mis on nii lihtsad ja loogilised, et imestad kuidas küll selle peale varem ei ole tuldud. Idee on lihtne aga õige keraamika tootmine on siiski peenike teadus, selle pärast ei ole kopeerimine veel õnnestunud. Töötavad ainult originaaltooted, mida toome maale juba aastast 2008.

Keraamiliste anduritega automaatsed kastmissüsteemid sobivad nii kasvuhoonesse, peenrasse, põõsa alla kui terassile ja rõdukasti. Soovitame soojalt.

Müüdud tuhandeid komplekte üle Eesti

Näitan 1–12 tulemust 26-st

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: