Keraamiliste anduritega automaatsed kastmissüsteemid

Keraamiliste anduritega automaatsed kastmissüsteemid on tänapäeval kõige uuem ja tõhusam tehnoloogia, mis on juba ammu vahetanud välja vanamoodsad elektrooniliste kelladega süsteemid.

Elektroonilise kellaga süsteemidel on üks suur puudus. Nimelt ei saa süsteemile selgeks teha kui palju vett taimed vajavad – süsteem annab kõikidele taimedele kindlal ajal alati sama palju vett. Ühes nurgas taimed juba hallitavad ja teisel pool päikese käes kuivavad aga süsteem ei tee vahet. Keraamilised andurid aga annavad vett täpselt ja ainult nii palju kui taimed juurtega pinnasest ära võtavad.

Keraamilised andurid on üks nendest geniaalsetest leiutistest, mis on nii lihtsad ja loogilised, et imestad kuidas küll selle peale varem ei ole tuldud. Idee on lihtne aga õige keraamika tootmine on siiski peenike teadus, selle pärast ei ole kopeerimine veel õnnestunud. Töötavad ainult originaaltooted, mida toome maale juba aastast 2008.

Keraamiliste anduritega automaatsed kastmissüsteemid sobivad nii kasvuhoonesse, peenrasse, põõsa alla kui terassile ja rõdukasti. Soovitame soojalt.

Müüdud tuhandeid komplekte üle Eesti

Enim küsitud küsimused Blumati kohta:

  1. Keraamiline andur kastab just nii palju kui taime juured vett pinnasest ära võtavad. Tugevakasvulised taimed saavad seega rohkem vett kui väiksemad või varjus olevad.
  2. Vesi võib olla ka jääkülm ja otse kaevust kuna vesi soojeneb kastmisvoolikus kiiresti ära enne kui taimedeni jõuab.
  3. Taimedele on alati parem kui nad saavad niiskust ühtlaselt. Kui kasta käsitsi ja suure vahega, siis saavad taimed vahepeal kuivastressi ja hakkavad tugevat vart ja koort kasvatama. See rikub tomatite ja kurkide maitse.
  4. Standard andurid sobivad kõikidele tomatitele, kurkidele ja paprikatele. Suured Maxi andurid on mõeldud näiteks palmidele, suurtele potitaimedele ja marjapõõsastele.

NB Kõik tooted on laos olemas. Kui midagi saab ajutuselt otsa siis näitab Järeltellimus – see tähendab, et uus kaup on juba teel. Kui on päris otsas, siis ei saa enam ostukorvi panna.

avaleht lisavarustus kastmine suur Blumat

Näitan 1–12 tulemust 27-st

Allahindlus! -13%
Keraamilised kastmisandurid, 2tk
Hinnanguga 0 / 5
12.99  Lisa korvi

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: