Eriti tugevad koormakatted

Koormakatted nõudlikule kasutajale eriti rasketesse oludesse. Meie koormakatted on toodetud patenteeritud tehnoloogia baasil, mis tagab min 5 korda suurema vastupidavuse kui sama paksud tavalised koormakatted ja analoogid.

Erinevalt ehituspoodide hiina toodetest on need ktted toodetud saksamaal ning koosnevad paljudest erinevatest kihtidest, mis on kootud erisuunaliselt kokku üheks tugevaks kangaks. Tootmisel kasutatakse kõige kvaliteetsemat toorainet, mis peab vastu ka ägeda päikese UV-käes palju aastaid.

Peamised rakendused on näiteks ehitusobjektid, kus tellinguid, fassaade või katust on vaja kaitsta ilmastikuolude eest. Sellised olud kus kattematerjal ei tohi rebeneda, puruneda või mureneda reaalsetest ilmastikuoludes ja kus kõik muud materjalid ei ole usaldusväärsed. Ehituse puhul ei saa sageli sobivat aastaaega valida ning katusetöid tuleb teha ka vihma ning lumega. Siis on selline kattematerjal möödapääsmatu abivahend.

Teise rakendusena on kriisiolukord, kui katus on purunenud ebasobival ajal ja remonttöid ei saa kohe alustada. Katus kaetakse seniks tigeva koormakattega ning siis on aega töid ette valmistada.

Väga laialt kasutatakse ka väiksemate elumajade ehitusel, avatud või ehitamisel oleva katuse kaitseks. Samuti ükskõik millise materjali katmisel kodus või ehitusobjektil. Ja mitte harvad pole juhused kui vanem kasvuhoone vajab lumakaitset. Koormakate on nimelt lisaks muule väga libe materjal ja kui kasvuhoone on vigastataud või nõrga kontsruktsiooniga, siis aitab selle koormakattega katmine kaitsta kasvuhoonet suure lumekoormuse eest.

Peamised omadused:

  • Koormakatted saab kergesti kokku voltida
  • 100 % UV stabiilne
  • 100 % külmakindel
  • 100 % taaskasutatav Polyethylene Film
  • 100 % veekindel
  • Ultrahelitehnoloogiaga keevitatud metallavad kinnitamiseks servas iga 50cm tagant
  • 5 aastane tootjagarantii
  • 5 kord tugevam kui teised analoogid kuna on mitmekihiline ja erisuunalistest kangastest kokku liidetud

avaleht algus

 

Näitan kõiki 11 tulemust

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: