Pesakastid

Legendaarse Saksa firma Schwegler pesakastid lindudele, nahkhiirtele, imetajatele ja elukohad paljudele putukatele.

Schwegler on välja töötanud ja loonud pesakaste ja teisi pesitsemise abivahendeid juba üle 50 aasta. Schwegleri puit-betoon massist pesakastid on osutunud üle ootuste edukaks lindude ja pisiimetajate seas üle terve Euroopa ja Ameerika. Loodus vajab tänapäeval üha rohkem meie kaitset ja pesakastide paigaldamine on üks lihtne viis kuidas me kõik saame aidata.

Puit-betoon pesakastid on väga vastupidavad. Praktika näitab, et linnud eelistavad kindlalt puit-betoonist pesakaste puidust pesakastide ees. Mudeleid tehakse praktiliselt kõikidele sulupesitsevatele lindudele.

Tänaseks päevaks on Schwegler pesakaste paigaldatud metsadesse, aedadesse ja viljapuu aedadesse Euroopas, USA-s, Kanadas ja paljudes teistes maades kokku üle 8,5 millioni. Ja nad on enamuses siiani kasutusel. Ka Eestis on neid pesakaste tarnitud juba tuhandeid ja ilmselt on nad kõik ka siiani aktiivses kasutuses.

Nende praktiline eluiga looduses on minimaalselt 25 kuni 40 aastat, mis teeb esialgse investeeringu väga soodsaks. Pole lihtsalt vaja iga paari aasta tagant asendada.

Uue tooteseeriana on meil valikus nüüd ka Hollandist pärit puidust pesakastid, mis on oma soodsa hinna poolest lihtsamaks alternatiiviks profiseeria pesakastidele. Suurepärane kingitus igale linnusõbrale ja lihtsalt looduse huvilisele.

Edasimüügi huvi korral võtke palun ühendust: rodoaed@gmail.com

Loe täpsemalt: Pesakasti valimine, P. Paigaldamine, P. Hooldamine, Schwegler pesakastid,

avaleht algus

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: