Peenrataimede ja põõsaste kastmine

Peenrataimede ja põõsaste kastmine on veelgi töömahukam kui kasvuhoone peenarde kastmine. Miks mitte lasta ka selle eest hoolitseda automaatsel kastmissüsteemil. Hoiate kokku aega, vett ja saate ühtlasema niiskusreziimi, mis meeldib taimedele väga. Taimed on selle eest tänulikud ja annavad vastu parema maitsega ja ilusamaid vilju.

Suurte juurtega taimed nagu marjapõõsad, ilupõõsad aga samuti terassi kastides olevad elupuud jne jne vajavad suuremat kastmisandurit. Selleks sobib Maxi andur, mis mõõdab niiskusreziimi sügavamalt kui standard andur. Kogu muu kastmissüsteem võib olla sama , ainult suuremad andurid.

Väga mugav on kasutada mõnel taimel kontrolliks digitaalset niiskusmõõtjat, et saada teada mis sügaval juurte vahel tegelikult toimub.

Peenrataimede ja põõsaste kastmine keraamilise mahutiga. Teine väga dekoratiivne kastmislahendus on keraamilised anumad Hydromax. Neid on kolmes soibivas suuruses. Hydromaxi eelis on, et teda võib panna ka keset lagedat põldu üksikule istutatud ilupuule, kus ei ole ei veeühendust ega midagi. Tuleb ainult vahel vett juurde kallata ja taimeke on kuivamise eest kaitstud. Väga dekoratiivne ja mugav kõikides peenardes, peenrakastides, põõsa all.

avaleht lisavarustus kastmine suur Blumat

Näitan kõiki 12 tulemust

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: