Kingitused lastele 6-12a

Kingitused lastele 6-12a valikus on ihaldatud asjad selles vanuses lastele. Kingitused mille üle on kingisaajal hea meel. Selles vanuses lastel on juba omad huvid ja kalduvused välja kujunenud ja lapsed teavad päris hästi mis neile huvi pakub. Vahel on aga hea neid uue teemaga üllatada- see tuleb arengule ainult kasuks.

Keegi meist ei taha osta lapsele igavat kingitust mis jääb seisma ja unustatakse kohe. Sisimas tahame ikka leida 6-12a lastele kingitused, mis harivaid ja on väärtuslikud, millest on rõõmu pikaks ajaks.

Vahel on aga tõeliselt raske leida lapsele midagi asjalikku kuna asju on tal juba niigi palju ja paljud neist ei köida teda pikalt. Tänapäeval on eriti suur väljakutse köita laste tähelepanu millegi muuga kui nutiseadmega. See uus teema peab olema piisavalt põnev ja kaasahaarav, et suudaks meelitada teda eemale sinisest ekraanist. Loodame, et suudame selles osas natuke abiks olla.

Teeme Sinu kui kingituse otsija elu natuke lihtsamaks ja pakume kingituse ideid. Võid lasta kingituse saajal ka sulle meie lehe valikutest ise vihje anda. Vahel toimib nii kõige paremini. Kingitused lastele 6-12a mis teevad kinkija ja kingisaaja elu rõõmsamaks.

avaleht algus

 

Näitan 1–12 tulemust 40-st

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: