Aiatööriistad

Saksa Berger kaubamärk on maailmas tuntud juba aastast 1919, kui eriti mugavate ja kvaliteetsete aiatööriistad tootja. Seniajani toodetakse kõik Euroopas, nende Saksamaa Wuppertali tehases. Materjalidest kasutatakse ainult kõige vastupidavamaid nagu roostevaba teras, valualumiinium, puit ja teised.

Bergeri aiatööriistad omavad mitmeid nutikaid tehnilisi lahendusi nagu õlitamisava oksakääridel, oksakääride tööasendi fikseerimine, mahla renn värskete oksade lõikamiseks, allapoole suunatud kaldega lõiketerad, pöörlevad käepidemed ja palju muud. See kõik teeb kasutamise nauditavaks ka siis kui teed seda tööd 8 tundi päevas.

Berger ei ole kindlasti kõige odavam valik turul aga kindlasti parim valik nõudlikule kasutajale ja professionaalile. Kui Sul on hea maitse ja eelistad pigem häid asju enda ümber, siis on see just Sulle.

Iga aednik teab kui oluline on omada head tööriista. Tööriistu võib olla igasuguseid aga alati on mõned lemmikud aiakäärid või saag mida tahame kasutada. Nad on mugavad ja nad meeldivad meile.

Tegelikult peaks kõik aiatööriistad olema sellised mida on meeldiv kasutada ja mis ei kurna käsi. Profikasutajad teavad eriti hästi kui suur on vahe lihtsalt tööriistal ja väga heal tööriistal. Väga hea tööriist toimib kergelt ja täpselt ning ei väsita ka pika tööpäeva jooksul.

Luba endale parimat.

Edasimüügi huvi korral võtke palun ühendust: rodoaed@gmail.com

avaleht algus

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: