Kastmissüsteemid

Kastmissüsteemid teevad aedniku elu oluliselt lihtsamaks. Automaatsed kastmissüsteemid hoiavad taimedel nii peenras kui kasvuhoones parajat niiskustaset ilma kõrvalise sekkumiseta. Nüüd saad suvel ka puhkusele sõita ilma naabrit appi palumata.

Tomatite, kurkide ja paprikate puhul on lisaks mugavusele väga oluline, et niiskusreziim oleks ühtlane. Kohe kui taimed kasvõi korragi läbi kuivavad ja kuivastressi taluvad hakkavad nad vastavalt käituma. Tomatid ja paprikad hakkavad koheselt kaitsemeetmena kasvatama paksemat nahka ja sinna see hea maitse lähebki. Kurgid muutuvad kibedaks ja jahuseks.

Seega automaatsed kastmissüsteemid ei ole mitte ainult perenaise mugavuseks hea vaid ka parima maitse garantii.

Väga mugavad on peenrakastide ja põõsaste kastmiseks suured keraamilised mahutid Hydromax ja samuti suured Maxi andurid.

NB Kõik tooted on laos olemas. Kui midagi saab ajutuselt otsa siis näitab Järeltellimus – see tähendab, et uus kaup on juba teel. Kui on päris otsas, siis ei saa enam ostukorvi panna.

NB Vene aja inimestele tuttav defitsiit on tagasi. Kuna tehaste tootmine on piiratud ja toorainet Euroopas ei jätku, siis saame kaupu saksamaalt ainult osaliselt mida oleme tellinud. Kui midagi vajate ja see on hetkel meie lehel olemas- võtke kohe ära, sest see võib olla viimane.

avaleht algus

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: