Allahindlus! -28%

Kasvuhoone Floria L15 14,3m2 220x640x2,10cm

Original price was: 2 090.00 €.Current price is: 1 499.99 €.

Toode ei mahu pakiautomaati

Laos

Küsi täpsemat komplekti hinnapakkumist

Tootekood: L15-220x640x210 Kategooria:

Floria on klassikalise viilkatusega tugeva konstruktsiooniga kasvuhoone

Kasvuhooned toodetakse Leedu tehases rootsis valmistatud alumiiniumprofiilidest ning kaetakse saksas toodetud polükarbonaadiga. Kui Belgia kasvuhooned tunduvad Sinu jaoks kallid, siis on see kasvuhoone just õige valik.

Vaatamata tugevale raamile on kasvuhoone hind uskumatult soodne. Kasvuhoone on võrreldes hiina ja vene kaarkatusega mudelitega kaks klassi kõrgemal tasemel aga hinnalt nendega lausa võrreldav. Võimalik, et nende kasvuhoonete hind hakkab lähiaastatel tänu suurele populaarsusele kiiresti tõusma seega on see igati hea investeering.

Kasvuhoone mõõdud

Kasvuhoonete laiused on kas 2,20m või 2,90m ning pikkus on alates 2,10m kuni 8,50m. Katuseharja kõrgus koos alusraamiga on L mudelitel 2,10m ja XL mudelitel 2,25m.

Kasvuhoone luugid ja uksed

Kõikidel kasvuhoone mudelitel on komplektis optimaalne arv katuseluuke ja korralik hingedel kahes osas avanev pöörduks. NB Katuseluukidele soovitame soojalt juurde osta automaatsed luugiavajad, mis teevad elu väga mugavaks.

Katuseluukide arv mudelite kaupa:

L-5 – 1 katuseluuk

L-7 – 1 katuseluuk

L-10 – 2 katuseluuki

L-15 – 3 katuseluuki

XL-12 – 2 katuseluuki

XL-18 – 3 katuseluuki

XL-24 – 4 katuseluuki

Polükarbonaat

Kasvuhoone katteks on standardis tugev 6mm polükarbonaat. Kasvuhoonega saab kaasa osta polükarbonaadi plaatide sulgemise teibid. See hoiab plaadid kaua ilusad ja puhtad ning suurendab oluliselt soojapidavust. Kasvuhoone seinavahed on 70cm laiused.

Alusraam

Tugev alumiiniumist alusraam annab kasvuhoonele suurema stabiilsuse ning teeb kokkupanemise hulga lihtsamaks. Alusraam on tugevast karpprofiilist.

avaleht algus Floria

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: