Kasvuhoone Prestige S 306x445cm 14m2

3 395.00 

Tootekood: 8927 Kategooria:

Prestige S on kaldseintega kasvuhoone mudel

Kaldus külgseinad annavad kasvuhoonele selle eelise, et nad püüavad rohkem päikesekiirgust eriti varakevadel kui päike käib madalalt

Kasvuhoone mõõdud

Kasvuhoone laius on 306cm ning pikkus on 445cm. Katuseharja kõrgus koos alusraamiga on 237cm ning külgseina kõrgus koos alusraamiga on 172 cm. Suured katuseluugid tagavad hea õhuvahetuse. Kasvuhoonega on kaasas ka vihmaveetorud.

Komplektis on 1 lükanduks ja 2 katuseakent. Ukseava on 185 x 68 cm.

Klaaskate

ACD kasvuhooned komplekteeritakse kõik tugeva 4mm karastatud klaasiga. Seintel lihvitud ja hästi läbipaistav klaasiga, katusel jääklaasiga. Päikesepõletuse ja liigse kuumuse eest kaitseks on kõikide mudelite katused kaetud säbrulise struktuuriga jääklaasiga. See on sama mugav kui polükarbonaatkatus.

Karastatud klaas on kuni 7 korda tugevam kui tavaline kasvuhooneklaas. See tähendab suuremat turvalisust montaazil ja hilisemal kasutamisel. Kui klaas peaks purunema, siis ei teki ohtlikke teravaid kilde vaid klaasipuru nagu autoklaasi purunemisel. See puru ei vigasta ning eri riku pinnast kasvuhoones.

Alusraam

Tugev alumiiniumist alusraam annab kasvuhoonele suurema stabiilsuse ning teeb kokkupanemise hulga lihtsamaks. Alusraam on tugevast karpprofiilist ja 2 kambriline, mis annab talle eriti suure jäikuse näiteks pakasekergete eest. Alusraamil on küljes ankruvaiad, mida saab maasse kaevata või segusse valada. Sellisena võib alusraam asendada eraldi vundamendi tegemist.

RAL värvitud raam

Vaikimisi on kasvuhoone raam matt-alumiiniumi tooni kuid kasvuhoone saab tellida ka pulbervärvitult RAL toonides (9010, 8019, 5010, 7016, 6005, 3005, 6009 ja 3011).

avaleht algus ACD

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: