Allahindlus! -30%

Linnusöögimaja Onyx Medium

49.99 

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Linnusöögimaja Onyx Medium on kiiresti avatav ja puhastatav

Riputatav söögimaja. Ideaalne oksale või jalale paigaldatav linnusöötja.

Eriti kvaliteetsest polükarbonaadiga ning roostevabast metallist söögimaja, mis on kergesti täidetav ning puhastatav. Läbipaistvast polükarbonaadist toru.

Linnusöögimaja Onyx on eemaldatava kattega ning jäiga aluspõhjaga- mõlemad on tehtud väärtuslikust ja vastupidavast metalli sulamist. Metallist istumispulgad on roostevabad, söömisavad on roostevabast terasest, mis on vastupidav ka oravatele ning torud on läbipaistvast ning UV-kindlast polükarbonaadist, mis ei muuda ajaga värvi ega pragune. Linnusöögimajal on lindudele väga mugavad õrred, millest on hea kinni hoida.

Asukoht ja paigaldus

See linnusöögimaja on kerge aga samas äärmiselt tugev ja vastupidav. Sobib riputamiseks oksale või spetsiaalsele metalljalale. Mõlemal juhul on paigutus kassikindel ja lindudele ohutu.

Soovitatav täitesegu

Päevalille seemned või seemnesegud

Puhastamine

Söögimaja avamiseks keera lihtsalt põhja all olevat alust ja eemalda see klõpsuga. Pese linnusöögimaja korralikult puhtaks ja kuivata ning pane uuesti kokku. Kokku panemiseks keera alus tagasi ja fikseeri. Linnusöögimaja peab vastu väga pikaajalist kasutamist.

Materjal

Polükarbonaadist toru ja roostevabast metallist kate, põhi ning söögiavad. 4 söögiavaga lindudele. Ekslusiivse kõrgläikega musta värvi disainiga.

Komplektis ilma söögita

Värvus: Kõrgläikiv must

Mõõdud: Ø 7 cm x kõrgus 45 cm. Maht umbes 1,5 liiter

Linnusöögimajad

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: