Linnusöögimaja Ring-Pull Maxi, Roheline

79.95 

Laost otsas

Linnusöögimaja Ring-Pull Maxi on kiiresti avatav ja kergesti puhastatav

Riputatav söögimaja. Ideaalne oksale või jalale paigaldatav linnusöötja.

Eriti kvaliteetsest polükarbonaadist ning roostevabast metallist söögimaja, mis on kergesti täidetav ning puhastatavLäbipaistvast polükarbonaadist toru.

Ring-Pull tüüpi linnusöögimajad on kõik eemaldatava kattega ning jäiga aluspõhjaga- mõlemad on tehtud vastupidavast metalli sulamist. Metallist istumispulgad on roostevabad, söömisavad on roostevabast terasest, mis on vastupidav ka oravatele ning torud on läbipaistvast ning UV-kindlast polükarbonaadist, mis ei muuda ajaga värvi ega pragune. Istumispulkadele saad paigaldada täiendavad istumisplatvormid ehk õrred, kus lindudel on veelgi mugavam istuda.

Asukoht ja paigaldus

See söögimaja on kerge aga samas äärmiselt tugev ja vastupidav. Sobib riputamiseks oksale või spetsiaalsele metalljalale. Mõlemal juhul on paigutus kassikindel ja lindudele ohutu.

Soovitatav täitesegu

Päevalille seemned või seemnesegud

Puhastamine

Söögimaja avamiseks tõmba lihtsalt keskel olev varras välja ja söögimaja laguneb osadeks. Pese kõik detailid korralikult puhtaks ja kuivata ning pane uuesti kokku. Kokku panemiseks lao samas järjekorras detailid paika ja fikseeri vardaga. Linnusöögimaja peab vastu väga pikaajalist kasutamist.

Materjal

Polükarbonaat toru ja roostevabast metallist kate, põhi ning söögiavad. 4 söögiavaga lindudele

Komplektis ilma söögita

Värvus: Roheline

Mõõdud: Ø 6,5 cm x kõrgus 55 cm. Maht umbes 1,5 liiter

Kaal: 1,0 kg

Linnusöögimajad

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: