Pesakast 1B- Ø 32mm pruun

29.99 

Laos

Kuna saksa tehas töötab alles piirangutega on pesakastid see aasta väga suur defitsiit. Tarneaeg on hetkel 11 kuud. Müüme mis laos on veel alles.

NB Saime pesakasti mudeleid 1B väga piiratud koguse. Terve Eesti peale ainult üks kaubaalus. Kui soov on osta kindlasti kohe ära sest nii nagu kogus on müüdud läheb toode uuesti lukku.

Üldotstarbeline pesakast 1B meelitab linde Sinu aeda, viljapuuaeda või parki. Ta on tehtud äärmiselt tugevast ja vastupidavast patenteeritud SCHWEGLER puit-betooni massist , mis koosneb 100% looduslikest komponentidest. Pesakasti materjal ja tootmise viis tagavad, et ta ei tõmba kokku, ei kõdune ega mädane, ei leki vett ega lase tuult läbi ning ei vaja aastakümneid mitte mingisugust hooldus.

Kuna pesakast on nii vastupidav ja pikaealine, siis pakub ta suurepärast väärtust oma hinna kohta. Pesakast on soe ja vihmakindel pesitsemise ajal ning samas jahe ja mugav noortele lindudele kasvamise aeg. Pesakast 1B võib uhkustada tõelise rekordiga– nimelt on ta pikaajaliste registreeritud pesitsemise uuringute alusel toonud aedadesse ja lasknud pesitseda üle kahe korra rohkem linde kui tavalised puust pesakastid. Linnud tunnevad sellises pesakastis ennast palju turvalisemalt ning stabiilsed tingimused kaitsevad nii mune kui noorlinde.

Selle pesakasti sisemine läbimõõt on 12cm. Pesakast 1B paigaldatakse puule tavaliselt spetsiaalse alumiinium naelaga aga teda saab riputada ka oksale.

Pesakasti esipaneele saab eraldi tellida need on mudelitel 1B, 2M ja 2F samad ja vahetatavad. Esipaneel on pesakastilt kergesti eemaldatav. Esipaneelid on erineva suurusega lennuavadega, et vältida lindude liigset konkureerimist samadele pesakastidele.

Kõik pesakastid tulevad komplektis koos riputuskinnituse ja spetsiaalse Schwegleri alum. naelaga.

Pesakasti paigalduse asukoht:

Puudel või hoonetel

Puhastamine ja kontroll:

Lihtne puhastada ja kontrollida tänu eemaldatavale esipaneelile

Material:

SCHWEGLER õhku läbilaskev ja pikaealine puit-betoon

Komplekti kuulub:

  • Eemaldatava esipaneeliga pesakast
  • Galvaniseeritud terasest kinnitus- metsanduse poolt heaks kiidetud
  • Alumiinium nael – metsanduse poolt heaks kiidetud

Lennuava suurus:

• Ø 32 mm

Kes asustavad seda pesakasti:

Rasvatihane, Sinitihane, Salutihane ehk Sootihane, Musttihane, Tutt-tihane, Lepalind, Puukoristaja, Must Kärbsenäpp ja Kaelus Kärbsenäpp, Väänkael, Põldvarblane ja Koduvarblane, nahkhiired

Pesakasti kaal: 3,6kg

1B pesakasti saad valida neljas värvitoonis: klassikaline pruun, valge, oliivroheline ja punane

         

 

 

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: