Allahindlus! -30%

3x Katuseluugi automaatavaja Univent- hulgipakend

Original price was: 238.50 €.Current price is: 166.95 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul
Tootekood: univent_3x Kategooriad: ,

Hulgi on odavam. Kasuta hulgipakendit kus on 3 avajat koos ja säästad raha.

Katuseluugi automaatavaja Univent sobib kõikidele kasvuhoonetele, kasvulavadele ja talveaedadele. Ta on toodetud universaalse kinnitusega, mis sobib alumiiniumraamile, puitraamile ja mujale.

Väsimatu ventilatsiooni abimees kasvuhoonetele

Automaatsete avajatega kasvuhoone võid jätta julgelt puhkusele minnes omapead ja õige temperatuurireziim on kenasti tagatud.

Sobiv kõikidele kasvuhoonetele sõltumata tootjast. Tänu tugevatele tagasitõmbe vedrudele on just polükarbonaatkattega kasvuhoonetele eriti mugav automaatavaja. Sulgeb kerge kattega luugi ka tugeva tuulega.

Suurepärane abivahend mitte ainult kasvuhoone automaatseks ventilatsiooniks vaid ka kurgilavadele ja igasugustele kasvulavadele ning samuti kergemate kasvuhoone pöörduste automaatseks avamiseks ventilatsiooni eesmärgil.

Rusikareegel on see, et kui kasvuhoonel on ventilatsioon ja kastmine automaatika peal, siis ei ole kasvuhoone pidamine enam töö vaid hobi. See on suur võit kui pole enam vaja suvehommikul kell kuus minna katuseluuke avama ja õhtul jälle kinni panema. Tuulega koomale, päikesega jälle rohkem lahti. Jube rutiin. Automaatika teeb selle tüütu töö teie eest ära. Samuti on tugevate tagasitõmbevedrudega automaatika on ka turvalisem kuna hoiab tugeva tuulega luugid kenati paigal.

Katuseluugi automaatavaja töötab kolvi vedeliku termopaisumise meetodil. Univent avajal on tugev vedrumehhanism, mis sulgeb luugi kui luuk ei sulgu omal raskusel. Roostevaba korpus. Avamistemperatuuri reguleeritakse silindri pööramisega: 0,5 º pöörde kohta.

NB Tegemist on Taani originaaltootega, mille maaletoojaks me oleme. Univent mudeleid tehakse aga järgi ka näiteks hiinas ja venemaal ja müüakse Eestis sama nime all. Lihtsalt ettevaatust ebakvaliteetsete dublikaatide ostmisel. Hinnalt odavamad aga eluiga piirdub tavaliselt garantiiaja lõppemisega. Originaalmudeli eluiga on tavaliselt kuni 15 aastat.

Katuseluugi automaatavaja tehnilised andmed:

  • Avamise temperatuuri vahemik +17-25º C
  • Tõstejõud 12 kg
  • Luugi sulgemise jõud 1,2 kg
  • Suurim avanemise ulatus ca 40cm
  • Suurim avanevus saavutatakse umbes +30º C juures.
  • Garantii 1 aasta

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: