Aiarong jõulurong stardikomplekt

419.90 

Saadaval järeltellimisel

Aiarong jõulurong stardikomplekt tervele perele

Sobib suurepäraselt nutikust arendavaks jõulukingituseks

Aiarong Jõulurong- stardikomplekt sisaldab kõike vajalikku et astuda LGB aiarongide põnevasse maailma. Komplektiga saad Jõuluteemaliselt värvitud aurudevuriga rongikomplekti. Auruvedur on vanaaegne tankveduri tüüpi auruvedur, millel on korralik kuullaagritel Bühleri elektrimootor. Auruveduril on heliefektid, esituli ja suitsugeneraator, mis annab tõepärast auruefekti. Komplektis on veel kaks reisirongi vagunit. Vedur on koos vedurijuhi kujukesega, kes on teadagi kes.

Loomulikult on kaasas ka voolualaldi ja juhtimispult. Täisring rööpaid (1290mm läbimõõdus ring). Kogu rongi pikkus koos vagunitega on 85cm. Pane lihtsalt kokku ja hakka sõitma!

Saksa Märklin on mudelronginduse rajaja aastast 1859 ja senini selle valdkonna absoluutne liider. LGB aiarongide sari on sobivas mõõtkavas (1:22,5) ehk mitte liiga väikesed rongid vaid just parajad aeda. Stardikomplektid on parim võimalus mudelrongindusega põneva teemaga alustamiseks. Noorele inimesele väga arendav tegevus. Toob noored arvutitest eemale.

LGB klassi aiarongid on kõik mõõtkavas 1:22,5 ja detailsuselt päris täpsed ja tõetruud. Kuna tegemist on aiarongiga, siis kannatab nendega sõita väljas tegelikult iga ilmaga. See tähendab, et vihm ei tee neile midagi ja osa fänne kasutab neid ka talvel.

Peamised omadused:

  • Kohe kasutatav stardikomplekt, kõik vajalik kaasas
  • Kiirelt ja kergelt kokkupandav rööbasring
  • Stardikomplekti saab kergesti laiendada nii rööbaste kui rongide osas
  • Sobib kasutamiseks alates 15 eluaastast aga vanematega koos on see muidugi pererong kõigile nautimiseks

Rohkem tooteid Aiarongid

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: