Aiarong kaubarong stardikomplekt

419.90 

Postitus 5-7 tööpäeva jooksul

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 70403 Kategooriad: ,

Aiarong kaubarong stardikomplekt tervele perele

Sobib suurepäraselt nutikust arendavaks kingituseks

Aiarong Kaubarong- stardikomplekt sisaldab kõike vajalikku et astuda LGB aiarongide põnevasse maailma. Komplektiga saad tugeva mootoriga auruveduri “Stainz”, millel on elektroonilised heliefektid nagu auruveduri töötamise helid ja suitsugeneraatori. Suitsugeneraator annab tõepärast auruefekti. Komplektis on veel kaks kaubarongi vagunit- killustikuvaguni ja koormaga koos platvormvaguni. Vedur on koos vedurijuhi kujukesega. Loomulikult voolualaldi ja juhtimispult.

Täisring rööpaid (1290mm läbimõõdus ring). Pildil olev platvormvaguni koorem on näidis ja võib hooajati erineda. Kogu rongi pikkus koos vagunitega on 85cm. Pane lihtsalt kokku ja hakka sõitma!

Saksa Märklin on mudelronginduse rajaja aastast 1859 ja senini selle valdkonna absoluutne liider. LGB aiarongide sari on sobivas mõõtkavas (1:22,5) ehk mitte liiga väikesed rongid vaid just parajad aeda. Stardikomplektid on parim võimalus mudelrongindusega põneva teemaga alustamiseks. Noorele inimesele väga arendav tegevus. Toob noored arvutitest eemale.

LGB klassi aiarongid on kõik mõõtkavas 1:22,5 ja detailsuselt päris täpsed ja tõetruud. Kuna tegemist on aiarongiga, siis kannatab nendega sõita väljas tegelikult iga ilmaga. See tähendab, et vihm ei tee neile midagi ja osa fänne kasutab neid ka talvel.

Peamised omadused:

  • Kohe kasutatav stardikomplekt, kõik vajalik kaasas
  • Kiirelt ja kergelt kokkupandav rööbasring
  • Stardikomplekti saab kergesti laiendada nii rööbaste kui rongide osas
  • Sobib kasutamiseks alates 15 eluaastast aga vanematega koos on see muidugi pererong kõigile nautimiseks

Rohkem tooteid Aiarongid

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: