Allahindlus! -9%

Aiarong LGB 50-Juubeli komplekt

Original price was: 1 095.00 €.Current price is: 999.90 €.

Postitus 5-7 tööpäeva jooksul

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 29050 Kategooriad: ,

Aiarong LGB 50-Juubeli komplekt

Ühekordne seeria, mis toodeti LGB 50 aastaseks juubeliks aastal 2018. Kui tehase laost saab otsa siis juurde ei toodeta.

“Aiarong LGB 50” mudel on nn “Tehase Rong”, mis seisis palju aastaid LGB Nürnbergi tehase ees. Rong koosneb auruvedurist seerianumbriga 99 5606, värvitud täpselt nii nagu originaal oli seitsmekümnendatel. Veduri tootjatehase metallplaadid on eraldi lisatud ka mudelile. Veduril on võimas kuullaagritel Bühleri mootor ning mfx/DCC dekooder koos paljude digitaalselt juhitavate funktsioonidega ja heliefektidega. Veduril on sisseehitatud suitsugeneraator mis töötab sünkroonis koos rataste liikumisega nagu päris veduritel.

Veduri esi- ja tagatuled on digitaalselt juhitavad ning lülituvad automaatselt ümber vastavalt veduri liikumise suunale. Vedurit saab ka analoogselt juhtida ja siis on tuled sisse lülitatud. Digitaalselt saab juhtida kabiini valgustust. Veduri tööhelid töötavad ka analoogsel juhtimisel.

Kaheteljeline kaubavagun (gondola) on värvitud nagu prototüüp 70ndatel ning omab hingedel liikuvat katet. Vagunil on eraldi lisatud piduriratas käsipidurile.

Kaheteljeline kinnine kaubavagun on numbriga 448 ning värvitud valgeks ja kirjastatud nagu 70ndatel. Vagunil on nii nagu originaalil eraldi lisatud käsipiduri ratas ja piduriklotsid ainult rataste sisekülgedel.

Kolmas vagun – kaheteljeline kinnine kaubavagun on numbriga 336 ning värvitud pruuniks ja kirjastatud nagu 70ndatel. Vagunil on nii nagu originaalil eraldi lisatud käsipiduri ratas ja piduriklotsid ainult rataste sisekülgedel.

Kogu rongi pikkus kokku on 115cm

NB Komplektiga kaasa raamat “50-year history of LGB Garden Trains”

Saksa Märklin on mudelronginduse rajaja aastast 1859 ja senini selle valdkonna absoluutne liider. LGB aiarongide sari on sobivas mõõtkavas (1:22,5) ehk mitte liiga väikesed rongid vaid just parajad aeda. Stardikomplektid on parim võimalus mudelrongindusega põneva teemaga alustamiseks. Noorele inimesele väga arendav tegevus. Toob noored arvutitest eemale.

LGB klassi aiarongid on kõik mõõtkavas 1:22,5 ja detailsuselt päris täpsed ja tõetruud. Kuna tegemist on aiarongiga, siis kannatab nendega sõita väljas tegelikult iga ilmaga. See tähendab, et vihm ei tee neile midagi ja osa fänne kasutab neid ka talvel.

Peamised omadused:

  • Rongikomplekt ehk vedur ja vagunid. Ilma rööbasteta, juhtpuldita ja muude tarvikuteta.
  • Saab juhtida nii digitaalse puldiga kui analoogse puldiga (lihtsalt vähem funktsioone kui digipuldiga)
  • Sobib kasutamiseks alates 15 eluaastast

Rohkem tooteid Aiarongid

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: