Allahindlus! -21%

Aiatööriistade hoolduskomplekt Sneeboer

65.99 

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laost otsas

Aiatööriistade hoolduskomplekt Sneeboer sisaldab kõik vajalikud abivahendid Sinu aiatööriistade korrashoidmiseks

Tootekood: 5035

Aiatööriistade hoolduskomplekt Sneeboer abilsaad kõik oma väärtuslikud käsitsi sepistatud aiatööriistad täiuslikult korras hoida, sõltumata millised on Sinu aia pinnase tingimused. Sneeboer hooldekomplektis on linaseemne õli, spetsiaalne teritaja ja metallhari. Need on peamised töövahendid millega oma aiatööriistad labidaterast kuni puidust käepidemeni tip-top korras hoida.

Õliga saad saarepuust ja kirsipuust käepidemed üle pühkida. Samuti on õli väga kasulik vahend süsnikterasest tööriista pindade puhastamiseks ja katmiseks. Kasuta teritajat, et tööriista terad nagu labidatera, istutuskühvli terad jne teravana hoida. Seal on veel metallhari, millega saad kõige pealt tööriistade nii metallosad kui puidust käepidemed korralikult mullast puhastada. Peale lahtise mustuse eemaldamist tee karbis olev pehme lapp kergelt linaseemne õliga kokku ja pühi üle nii metallosad kui puidust vars. Puitosadele kanna veidi rohkem õli kuni puit on üleni koos. See tõmbab vaikselt puidu sisse ja kaitseb puitosa nii niiskuse kui määrdumise eest.

Tegelikult peaks puiduosad õlitama isegi enne kui esimest korda kasutad kuna siis on puiduosa veel täiesti puhas.

Kui Sa plaanid Sneeboeri töörista osta või oled juba mõne sellise tööriista õnnelik omanik, siis pane esimesel võimalusel ka hooldekomplekt oma ostukorvi.

Sneeboer & Zn on traditsiooniline Hollandi tööriistafirma, mis on teinud kvaliteetseid aiatööriistu juba aastast 1913. Sneeboer & Zn teeb peamiselt roostevabast terasest käsitsi sepistatud aiatööriistu, mille eluiga on vähemalt üks inimpõlv. Mis teeb aga nende toodangu väga eriliseks ja on teinud nad maailmakuulsaks on nende rakenduslikud uuendused. See tähendab, seda, et leiutajad üle maailma on lisanud oma uuendusi nende tootevalikusse. Vahel väga uuenduslikud lahendused, vahel üsna väikesed leiutised aga nad teevad aiatöö tegemise ja tööriista kasutamise palju mugavamaks.

Selles saad kohe ise lähemalt veenduda kui tutvud nende valikuga.

Luba endale parimat. Elame ainult üks kord.

Tehnilised andmed:

  • Puidust hooldekarbi kõrgus: 6 cm
  • laius: 15 cm
  • pikkus: 28 cm
  • Kaal: 1,5 kg

Komplektis:

  • Linaseemneõli puitosade ja terase hoolduseks
  • Pehme lapp üliga töötamiseks
  • Metallhari tööriistade puhastamiseks mullast ja mustusest
  • Teritaja labidaservade, kühvlite teritamiseks
  • Naturaalsest puidust karp pakendileMeil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: