Allahindlus! -50%

Flutter Butter Pods- kiirkinnitus

Original price was: 2.99 €.Current price is: 1.49 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Kiirkinnitusplaadi saad kergelt kinnitada aialipile, puukuuri seinale või maja aknale. Kinnitus on tugev ja lindudele turvaline. Purgi vahetus käib hetkega.

Pane vähemalt paar plaati eri kohtadesse mööda aeda laiali ja ongi söögipunktid olemas. Selleks kulub ainult mõni minut aga rõõmu on terveks talveks.

Flutter Butter Pods on täiesti uus viis lindude toitmiseks. Kõrge toiteväärtusega söögisegu asub kiiresti vahetatavas taaskasutatavas plastikpurgis. Sobib suurepäraselt kõikidele metsa- ja aialindudele.

Plastiktopse saad hiljem kasutada töölaual pastakate ja tarvikute jaoks

Flutter Butter Pods on lindudele vastupandamatu ahvatlus. Kas on asi toidu lõhnas või värvitoonis või struktuuris- keegi ei oska seda kindlalt öelda aga need söödapurgid on lindudele vastupandamatult atraktiivsed. Nüüd saadaval suurepärastes kolmestes pakkides, mis sobivad kõikidesse Flutter Butter topsipesadesse. Tema jaoks on ka täiesti uus kiirkinnitus plaat, mille saad kruviga kinnitada igale seinale, aiapostile, aknapiidale või puutüvele. Just sinna kut linnud on kenasti silmale näha.

Pakend on loodusesõbralik kuna on kergesti taaskasutatav aga enamuses seda selleks ära ei antagi. Purgid on ilusast kirkast materjalist, mida saad hiljem oma töölaua organiseerimisel ära kasutada.

Komplektis: 1 plaat

algus

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: