Allahindlus! -23%

Great Dixter tulbisibula istutaja

179.99 

Transport ainult kulleriga

Laos

Tootekood: 9070-129070 Kategooriad: , ,

Great Dixter tulbisibula istutaja. Suurepärane tööriist tulbisibulate istutamiseks.

Tootekood: 9070-129070

Great Dixteri tulbisibula istutaja on saanud eeskuju ajalooliselt Nathaniel Lloydi tulbisibula istutajalt. Kaasaegsel mudelil on siiski suured kaalu ja tasakaalu eelised võrredes vanema mudeliga. Täiustatud on istutsraua nurka varre suhtes ja palju muid detaile. Praktilised testid tõestavad, et see on tõesti maailma kõige tõhusam ja mugavam tulbisibula istutaja.

Tulbisibula istutaja võimaldab sul jalutada üle muru ning teha istutusauke nagu muuseas  juhuslikuse alusel. Sellisel kujul omõjuvad õitsevad tulbid kõige loomulikumalt. Kahel pool olevad jala toetuse hargid teevad igasugusesse pinnasesse vajutamise kergeks. Välja tõmmates tuleb pinnasetropp kergesti ära kuna raud on laianevalt koonusjas.

See on tugeva konstruktsiooniga ja mugav tööriist mis teeb tulbisibulate istutamise nauditavaks tegevuseks. Loomulikult saad istutada nii tulbisibulaid kui nartsisse ja teisi sibulaid.

Istutuse sügavus 9cm. Auguraua laius 6cm ning peenemas otsas 4cm.

 

Sneeboer & Zn on traditsiooniline Hollandi tööriistafirma, mis on teinud kvaliteetseid aiatööriistu juba aastast 1913. Sneeboer & Zn teeb peamiselt roostevabast terasest käsitsi sepistatud aiatööriistu, mille eluiga on vähemalt üks inimpõlv. Mis teeb aga nende toodangu väga eriliseks ja on teinud nad maailmakuulsaks on nende rakenduslikud uuendused. See tähendab, seda, et leiutajad üle maailma on lisanud oma uuendusi nende tootevalikusse. Vahel väga uuenduslikud lahendused, vahel üsna väikesed leiutised aga nad teevad aiatöö tegemise ja tööriista kasutamise palju mugavamaks.

Selles saad kohe ise lähemalt veenduda kui tutvud valikuga.

Luba endale parimat. Elame ainult üks kord.

Tehnilised andmed:

  • Tööpea laius: 4 cm
  • Tööpea pikkus: 9 cm
  • Käepideme pikkus: 78 cm
  • Kogupikkus: 104 cm
  • Käepideme materjal: Saarepuust varrega
  • Kaal: 1,6 kg

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: